יום שלישי ט"ז בשבט תשפ"ב 18/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אחמדינג'אד מאשים את אמריקה: הם תכננו את פיגוע ה-11 בספטמבר

נשיא איראן אמר היום כי פיגועי ה-11 בספטמבר הם פברוק גדול של אמריקה, "נועדו להכין קמפיין נגד הטרור והפלישה לאפגניסטן". וגם: מגרש טייסים רוסים מארצו

ראובן שטיין, כ' באדר תש"ע - 06/03/2010 20:10
בפגישה עם ראשי גופי המודיעין בארצו, אמר היום (שבת) נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד, כי פיגועי ה-11 בספטמבר הם "פברוק גדול" של ארצות הברית, "שנועד להכין קמפיין נגד הטרור ואת הפלישה לאפגניסטן", אמר אחמדינג'אד.

"זה ביצוע תרחיש מודיעיני מורכב", אמר. "תקרית 11 בספטמבר הייתה פברוק גדול שנועד להכין את הקמפיין נגד הטרור ואת הפלישה לאפגניסטן".

בתוך כך, הודיע היום שר התחבורה האיראני, בשם אחמדינג'אד, כי על הטייסים הרוסים לעזוב את המדינה בתוך חודשיים, שכן אין לה צורך בהם. "לאיראן יש מספיק טייסים מקומיים מקצועיים ומומחים", אמר שר התחבורה.

הדברים נאמרים ככל הנראה על רקע המתח העולה וגובר בין טהרן למוסקבה, שהביעה נכונות לתמוך בסנקציות הבינלאומיות נגד איראן במידה וזו לא תשתף פעולה עם המערב בנושא הגרעין. בנוסף, רוסיה דוחה שוב ושוב את אספקת מערכת ההגנה האווירית המשוכללת שהתחייבה לספק לאיראן.

"לאור הוראה מהנשיא מחמוד אחמדינג'אד, שר התחבורה קבע תאריך יעד של חודשיים שבו כל הטייסים הרוסים חייבים לעזוב את איראן", דווח בתקשורת המקומית באיראן.