שבת כ"א בסיון תשפ"ג 10/06/2023
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

חשש: החוטף ירה בבני הערובה

בדקות אילו ממש פרצו כוחות המשטרה בפיליפינים אל האוטובוס החטוף ומצאו שם שמונה הרוגים מתוך בני הערובה. מבצע ההשתלטות שנערך לעיני המצלמות הסתיים עם פינוי מהיר של הפצועים לקבלת טיפול רפואי. הזירה נראית כמו שדה קרב

איתן פריד, י"ג באלול תש"ע - 23/08/2010 15:24
דרמה טרגדית: לפני דקות אחדות נשמע צרור יריות מתוך האוטובוס החטוף שבבירת הפיליפינים. החוטף ירה בבני העכרובה ורצח שמונה מהם. השאר - פונו על ידי כוחות החירום המקומיים לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים המקומיים.

כוחות המשטרה הנמצאים במקום כבר קרוב לעשר שעות, סיימו ברגעים אילו לפרוץ אל תוך האוטובוס החטוף ולבדוק האם ניתן לחלץ משם את בני הערובה.

עד לפני דקות מספר אחד מחלונות הרכב נפרץ, וחלק הדלתות היו מנופצות בשל היריות. עם זאת, השוטרים הפיליפיניים עדיין לא אזרו אומץ לדור אל תוך הרכב הנצור.

החוטף, רונלדו מנדוזה, השתלט על אוטובוס התיירים שמאוכלס ברובו על ידי תיירים מהונג קונג, לאחר שפוטר מעבודתו, והחזיק ב-25 יושבי הרכב כבני ערובה בדרישה להשיב לו את משרתו. החוטף שחרר 7 מבני הערובה, ביניהם 3 ילדים.