יום ראשון כ"ז בסיון תשפ"ב 26/06/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

עיראק: 112 הרוגים בפיגוע משולב

בסדרת פיצוצים במספר מוקדים בבגדד נהרגו הבוקר (ג') 112 בני-אדם וכמעט 200 נפצעו

איתן פריד כ"א בכסלו תש"ע - 08/12/2009 13:10

טרור מאסיבי בעיראק הבוקר: (ג') 112 בני-אדם, ביניהם אזרחים רבים וגם שוטרים ואנשי מערכת הבטחון העיראקית נהרגו בעת פיגוע משולב בעת התרחשות סדרה של פיצוצים בהפרש של מספר דקות זה מזה בבירת עיראק – בבגדד. הפיגוע רב הנפגעים הנוכחי מתרחש כארבעה חודשים בלבד לאחר הפיגוע הקודם שאירע במקום לפני כארבעה חודשים, בו נהרגו כ-100 בני אדם ונפצעו 400.


מספר מוקדי הפיצוץ עדיין אינו בברור, וגורמים שונים בעיראק מדווחים על שלושה – חמישה מוקדים בבגדד שהותקפו, זאת לאחר שקודם לכן אירע פיגוע התאבדות בדרום הבירה העיראקית.


כלי התקשורת במדינה דיווחו על שלושה מוקדי פיצוץ; שניים מהם חיד מטרות ממשלתיות מובהקות. "אין ספק שבין ההרוגים ישנם אזרחים ואנשי כוחות הביטחון", אמר דובר הצבא העיראקי, הגנרל קסים אל-מוסווי. לטענת גורמים ממשלתיים, אירעו חמישה פיצוצים ולא שלושה.


בנוסף להרוגים, גם 197 בני-אדם נוספים נפצעו בסדרת הפיצוצים שאירעו במקומות הומי אדם. ההערכה היא כי המתיחות באזור אך תגבר לנוכח הבחירות המתקרבות.