יום שלישי י"ג באייר תשפ"ד 21/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מתנה ייחודית לחתני החלאק'ה

מתנה ייחודית לחתני החלאק'ה

חדש ממשפחת מגנטי: "מוישי והחברים בחיידר", מתנה יפהפיה ומפתחת לילדי החלאקה וגם לאחים שלהם. וגם לחברים שלהם. וגם...

איתמר רוזן, ט"ז באייר תש"ע - 30/04/2010 09:47

לקראת ל"ג בעומר משחק המגנטים לילדים 'עולה כיתה', "מוישי והחברים בחיידר". החלק החדש בסדרה, מלווה את שגרת יומו התלת ממדית של מוישי וחבריו ב'חיידר'. הקופסה מכילה מגנט ואלפי חלומות, אינספור סיפורים שטרם נכתבו ומיליוני מחשבות חמודות שעתידות להפוך לתמונת מגנט מתוך זווית הראיה של ילדים בבית.


בקופסה החדשה 32 חלקים ומחווה גדולה לטקס החלאק'ה ושגרת החיים בחיידר: עיפרון, ספרים ומחברות, שולחנות לימוד, לוח האל"ף בי"ת ואפילו ציצית קטנה, ביצה ודבש שבאמצעותם ממתיקים לילדים את אותיות התורה, ילקוט, לוח-גיר, 'מלמד' וכו'. המשחק מהווה חיקוי מוקטן לחיים המציאותיים, הילדים ממלאים בו תפקידים רבים ומגוונים. לרגל ל"ג בעומר, משולבים במשחק הנוכחי פריטים ייחודיים לחלאק'ה המצטרפים ומשלימים את הסדרה הגדולה והמוכרת. גם הפעם ניתן לרכוש לוח מגנט גדול המעצים את החוויה במשחק.


'משפחת מגנטי' מגלמת חוויה משולבת של הנאה מיצירה מחשבתית, רעיונית ומוטורית. כאמור, בונה הילד עולם משלו, באמצעות דמויות אותן הוא בוחר לשזור לתוך העלילה שהמציא. בכך מפתח חשיבה ותהליך של הסקת מסקנות אודות העולם שסובב סביבו, כמו גם סדרי אירועים, תהליך בנייתם, ועוד.


ההורים המאושרים שעוקבים באדיקות אחרי המוצרים הבאים מדווחים כי הילדים מרותקים למשחק במשך שעות ארוכות, מכנים את הדמויות בשמות, מציידים אותם באביזרים מתאימים, משחקים איתם, מדמים סיטואציות עם חפצים וחוויות מעולם התוכן הפנימי שלהם ובעיקר מתפתחים תוך שמחה והנאה צרופה.


מוישי והחברים בחיידר, מומלץ כמתנה לילדי חלאק'ה ולכל המשפחה. המשחק מותר לשימוש בשבת. המחיר ברשת חנויות גרינטק ובחנויות המובחרות: 50 שקלים