יום שישי י"ג בתמוז תשפ"ד 19/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

המגנטים מגיעים לכפר

המגנטים מגיעים לכפר

יותר גדול, יותר מקיף, יותר מרהיב, יותר "כפרי"! 'משפחת מגנטי': פיתוח הדמיון והחשיבה של הילד, העשרת השפה, מוטוריקה, יצירתיות, דמיון וכל מה שרציתם להעניק לילד שלכם!

איתמר רוזן, ו' בניסן תש"ע - 21/03/2010 03:49
חדש ממשפחת מגנטי ובמתכונת שונה: "נוסעים לכפר". החלק החמישי יוצא לדרך בפורמט הרבה יותר גדול. המשחק החדש מכיל הרבה יותר חלקים, לוח המגנט הורחב ומטבע הדברים - גם החוויה התעצמה.

עוצמתו החינוכית של המשחק באה לידי ביטוי בתחומים רבים: פיתוח הדמיון והחשיבה של הילד, העשרת השפה, מוטוריקה, יצירתיות, דמיון, התמצאות במרחב ועוד. למשחק מצורף ספרון שנכתב ע"י צוות פדגוגיות בתחום הדידקטי המגלה את כל האפשרויות והפוטנציאל החינוכי הגדול שניתן להפיק מהמשחק.

אחרי שליוותה משפחת מגנטי את ילדיכם עם חוויית השבת והאירוח, דרך המשפחה, ואף יצאה לחצר ולגינה, מגיעים הילדים לביקור בכפר. המשחק הנוכחי מקיף יותר וכולל חלקי מגנט המעבירים את חווית השהייה בכפר באווירה אותנטית לגמרי כיאה לחוויית תלת מימד. הם יפגשו בחווה ובדיר, בטרקטור ובמחרשה, בפרות ובמרעה ובחיי היומיום הכפריים מנקודת מבט קרובה. משחק המגנטים מאפשר לילדים לקבל פרספקטיבה עשירה אודות הסובב והקורה  אותם, ומציע דרכי פעולה והתמודדות בדרך חווייתית. 

מאז הושק המשחק לפני פחות משנה, יצאו לאור מהדורות שונות ממנו, כאשר בכל פעם מצליחה החברה לשפר ולשדרג אותו. פיתוח החוויה, הרעיונות והטכניקה מלווים ומפוקחים ע"י מומחים דידקטיים ופסיכולוגים של ילדים. סדרת משפחת מגנטי התגלתה כתורמת להתפתחות הקוגניטיבית והחברתית של הילד.

ניתן להשיג את המשחק המהנה במחיר שווה לכל כיס, ברשת חנויות גרינטק ובקו הישיר של "יצירתי" 1-800-100-141

 
מחיר מגנטי "נוסעים לכפר": 130 שקלים

[]