יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מתנות לחג פסח 2010

מתנות לחג פסח 2010

מתנות לפסח ברשת איקאה: אגרטלים בשלל צבעים, מעמד לתמונות, אביזרי אמבטיה, אביזרי נוי ועוד

איתמר רוזן, י"ט בניסן תש"ע - 03/04/2010 08:25
לקראת פסח איקאה מציעה מגוון רחב של מתנות מקוריות ושימושיות ממחלקות שונות בחנות כגון: מחלקת כלי בית,מחלקת ריהוט הגן,  מחלקת מוצרי אמבטיה, מוצרי נוי וכדומה. מחירי המתנות שווים לכל כיס ונעים מ-29 שקל ומעלה.

 מתנות לדוגמא:

·         BIGARRA - אגרטל עשוי חרס וזיגוג צבוע.  צבע: שחור. גובה 40 ס"מ, קוטר 30 ס"מ. מחיר :179 שקלים.

·         IKEA STHLM - אגרטל  אובלי עשוי זכוכית שנופחה בנשיפה. צבע: לבן. רוחב: 20 ס"מ; גובה: 20 ס"מ; אורך: 39 ס"מ; מחיר:325 שקל.

·         DROPS - מסגרת לשבע תמונות ליצירת קולאז' אישי. עשויה פלסטיק. צבע: שחור ושקוף. מידות: רוחב: 13 ס"מ; גובה: 113 ס"מ. מחיר:29 שקל.

·         STRALANDE - קוצץ ירקות עם מכסה. משמש לאחסון המזון החתוך ישירות אל הכלי. ניתן לפרק על מנת להקל על הניקוי. מידות: גובה: 20 ס"מ. קוטר: 9 ס"מ. מחיר: 39 שקל.

·         LEENDE  - קנקן לשתייה קרה, עשוי זכוכית שנופחה בנשיפה . 1.2 ליטר צבע: טורקיז או שקוף. מחיר: 39 שקל.

·         RIKLIG – קומקום להכנת תה עשוי זכוכית. 1.5 ליטר , צבע: שקוף, מכסה: שחור. מחיר: 69 שקל.

·         DRAGAN – סט לאחסון כלים קטנים בעיצוב יפני. הסט כולל שתי קופסאות עם מכסה ומגש להנחת הקופסאות. מתאים לשימוש גם במקומות לחים ולכן יכול לשמש לאחסון פריטי איפור, צמר גפן וכו' בחדר האמבטיה. הסט עשוי עץ במבוק בציפוי לקה. צבע: טבעי. מחיר: 110 שקל.

·         DRAGAN -  סט לאחסון מוצרים קטנים בעיצוב יפני. הסט כולל שלוש קופסאות בגדלים שונים, המונחות אחת בתוך השנייה כמו בובת בבושקה. מתאים לשימוש גם במקומות לחים ולכן יכול לשמש לאחסון פריטי איפור, צמר גפן וכו' בחדר האמבטיה. הסט עשוי עץ במבוק בציפוי לקה. צבע: ירוק ולבן. מחיר: 95 שקל.
  []

ניתן להשיג במחלקות כלי בית, אביזרי נוי ואביזרים לאמבטיה