יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ב'וקסברגר' סופרים את העומר אחרת

ב'וקסברגר' סופרים את העומר אחרת

"מלכות וקסברגר" – פאר היצירה היהודית, שמחה להציג לוח מגנטי מיוחד "וספרתם לכם", המשלב נוי מצווה מיוחד ומקורי לספירה היומית

איתמר רוזן, ל' בניסן תש"ע - 14/04/2010 11:39
ימי ספירת העומר בעיצומם, וכדאי וחשוב להכין תזכורת מיוחדת ומאירת עיניים שתזכיר לכולנו מדי יום לספור את מנין הימים שחלפו עד לחג השבועות.

"מלכות וקסברגר" – פאר היצירה היהודית מציגה לוח ממוגנט של ספירת העומר בעיצוב ייחודי ומוזהב, ההופך את ספירת העומר מדי יום לחוויה מרתקת שאף אחד לא יוכל להחמיץ.

הלוח מכיל את לקט התפילות והמזמורים שנהוג לאומרם בעת ספירת העומר ובמרכזו קופסה מיוחדת, המעוטרת בקישוטי זהב, בעלת מוטות עץ נגללים וחלון בעל שקיפות שדרכו ניתן לקרא מדי יום כמה ימים היום לעומר, על ניר דמוי קלף מהודר.

את תחלופת הימים מבצעים בעזרת סיבוב מוטות העץ, ומדי יום ניתן לקרא באותיות מאירות איניים ולברך על ספירת העומר בהידור ובנוי מצווה.

מלכות וקסברגר פאר היצירה היהודית מזמינה אתכם לרכוש את לוח "וספרתם לכם" המיוחד בטרקליני "מלכות וקסברגר" או לוחות נוספים לבחירתכם עם אפשרות דפים נתלשים. במקום תוכלו להתרשם מתצוגה מרהיבה וענקית של פריטי אומנות ויודאיקה לכל אירוע ושמחה.