יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ביתר: טיפולי שיניים (כמעט) בחינם

ביוזמת ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין בשיתוף ארגון 'לוטוס', קרן 'ביתר פמילי' ו'כולל חב"ד' תיפתח בקרוב מרפאת שיניים לילדי העיר מעל גיל 8 בעלות סמלית בלבד

יוסי בלוך, י"ח בתמוז תש"ע - 30/06/2010 17:12
בשורה מיוחדת לעיר הילדים – ביתר עילית. טיפולי שיניים לילדי העיר מעל גיל 8 בעלות סמלית של 30 שקלים בלבד לכל ביקור - למשפחה עם שלושה ילדים ו- 15 שקלים לביקור למשפחה מעל שלושה ילדים.

ביוזמה של ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין בשיתוף ארגון 'לוטוס', ארגון החסד 'כולל חב"ד' וקרן 'ביתר פמילי' תיפתח בקרוב מרפאת שיניים שבה יינתנו שירותי טיפולי שיניים לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. הרב רובינשטיין אמר כי הוא רואה בכך זכות מיוחדת לעיר התורה והחסידות למתן פתרון מיידי לבעיה הכואבת בקרב האוכלוסיות החלשות תוך כדי רתימת גופים נוספים לנושא. הרב רובינשטיין הביע את בטחונו כי המרפאה הייחודית הזו תוכל לעמוד בנטל הצפוי ללא כל ויתור על המקצוענות.

מרפאת השיניים שתופעל בבנין העירוני שבו שכן המוקד הישן ברחוב ברסלב בעיר היא שיתוף פעולה מוצלח שבין העירייה, "לוטוס" - ארגון הפילנתרופיה של איש העסקים אילן בן דב, ארגון החסד "כולל חב"ד", וקרן 'ביתר פמלי' לרווחת תושבי העיר מיסודו של ראש העיר. המרפאה תעניק בעז"ה טיפולי שיניים בתשלום סמלי, לילדים ממשפחות שאינן באפשרותן לממן טיפולי שיניים לילדיהן.

המרפאה הוקמה במטרה לתת מענה לבעיה הכואבת (תרתי משמע) של ילדים שסובלים מבעיות בשיניהם, אשר לא היו מסוגלים עד היום לטפל בבעיות אלו בגלל העלות היקרה מאד של טיפולי השיניים. המרפאות מעסיקות צוות מקצועי ביותר, שנדרש גם לטיפול אנושי ורגיש בילדים. הנהלת המרפאות בוחנת באופן מתמיד את איכות הטיפול המקצועי, וגם את תגובת הילדים והוריהם ליחס אותו קיבלו במהלך הטיפול. המרפאות מיועדות לילדים שיופנו על ידי מחלקות החינוך והרווחה של העירייה.
 1. 1. מרפאת שניים
  יוסי 03/07/2010 23:09
  שחכתם לציין שה ממומן ע"י הקרן לידידות