יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

"למרות ההקפאה נשלים ההיערכות"

מליאת עיריית ביתר עילית אישרה אתמול (ד') פה אחד תברי"ם והשלמות בהיקף של כ- 20 מיליון ש"ח לבינוי ותשתיות לכיתות לימוד, שיפוץ מקוואות , סיוע לבנייה והשלמת בתי כנסת שדרוג גני ילדים ועוד

יוסי בלוך, ד' באב תש"ע - 15/07/2010 15:33
"למרות ההקפאה שמקשה עלינו מאוד תשלים העירייה את ההיערכות לפתיחת שנה"ל תשע"א. כל התלמידים יזכו בעז"ה לקורת גג ראויה לכיתות הלימוד בכל מוסדות החינוך וגני הילדים" – כך אמר ראש העיר ביתר עילית, הרב מאיר רובינשטיין.

אתמול אישרה מליאת העירייה פה אחד תברי"ם (תקציב בלתי רגיל) חדשים והשלמות בהיקף של כ- 20 מיליון ש"ח. מרבית התברי"ם וההשלמות שאושרו ישמשו לבינוי ותשתיות לכיתות לימוד חדשות. לחידוש מבנים והתאמתם לכיתות חינוך. לסימוני כבישים והתקני בטיחות, לרכישת מתקני משחקים והתאמתם לתקן, לפעילות בטיחות בדרכים, ולריהוט ושיפוצי קיץ לכיתות.

כמו כן אישרו חברי העירייה תברי"ם והשלמות לסיוע בבינוי והשלמת בתי כנסת ולשיפוץ מקוואות הטהרה בעיר. חברי העירייה אישרו גם תקציבים לתשתיות והקמת מחסן מל"ח במרכז החירום החדש, לרכישת מיכלי מים נגררים לשעת חירום. הקמת מסוף לתחבורה הציבורית, סלילת מעגלי תנועה, כבישים ושמירה ולאביזרים חוסכי מים.

ראש העיר, הרב רובינשטיין אמר כי "לשמחתנו מצאנו אוזן קשבת במשרדי החינוך, הפנים, התחבורה, הדתות ומפעל הפיס ואני מאוד מקווה שההקפאה תפוג בעז"ה ביום פתיחת שנה"ל תשע"א כפי שהבטיחו לנו שרי הממשלה וחברי הכנסת שביקרו בעיר".

הרב רובינשטיין שיבח את פעילות עובדי העירייה וחבריה. חברי ועדת הכספים וגזברות העירייה בראשות, הרב יהושע פולק ויו"ר ועדת הכספים, הרב בנימין הרשלר ועובדי אגף החינוך בראשות הרב ישראל תיק על עבודתם המסורה בהיערכות לשנת הלימודים הבעל"ט ובהכנת התקציבים להמשך תנופת הפיתוח והתשתיות ויצירת התנאים הדרושים לחיי תורה ומצוות, חינוך ובטיחות לתושבי העיר.

  []

  []