יום ראשון כ"א בשבט תשפ"ב 23/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

כמה מכשירי 'אייפד' נמכרו?

הלהיט החדש מבית אפל - מחשב ה'אייפד' - מעט איכזב את האנליסטים שציפו לגל רכישות ענק. למרות האכזבה, הם בטוחים כי בשנה הקרובה יימכרו מיליוני מכשירים

ראובן שטיין, כ"ב בניסן תש"ע - 06/04/2010 19:28
הלהיט החדש מבית אפל, 'אייפד', נמכר ביום השקתו בכ-300,000 מכשירים. האנליסטים ציפו למכירות במספר כפול, אך נדמה כי בחברה בכל זאת מרוצים.

לפי הודעה שפרסמה החברה, מחשב הלוח 'אייפד' נמכר ביומו הראשון בכ-300,000 יחידות. המספר כולל הזמנות מראש, אספקה לשותפים עסקיים ומכירות בחנויותיה.

"משתמשי אייפוד הורידו בממוצע יותר משלוש אפליקציות וספר אחד. האייפד ישנה את המשחק", הכריז מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס. לפי החישוב, המשתמשים החדשים הספיקו להוריד יותר ממיליון אפליקציות ויותר מרבע מיליון ספרים אלקטרוניים לשימוש במכשיר.

יצוין כי אנליסטים ציפו למכירות גדולות יותר של המכשיר החדש, שהעריכו את מכירות היום הראשון בין 600 ל-700 אלף מכשירים. למרות המספר הקטן אנליסטים ממשיכים להחזיק בדעה כי המכשיר ימכור בין 3 ל-7 מיליון בשנתו הראשונה בשוק.

"מדובר בקטגוריה חדשה, הרבה אנשים שעמדו בתור בשבת בבוקר לא היו בטוחים עבור מה הם מחכים", אמר אחד האנליסטים.