יום חמישי כ"ח בכסלו תשפ"ב 02/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

בקרוב: סניף דואר ברמת בית שמש

המכרז להפעלת סניף הדואר ייסגר ביום ראשון הקרוב

אבי משה י' בסיון תשס"ט - 02/06/2009 16:14
חברת דואר ישראל פירסמה השבוע מכרז חדש להקמת סניף דואר חדש בשכונת רמת בית-שמש א'.
 
לאור מצוקת תושבים ופניות רבות שהגיעו ללשכת סגן ראש עיריית בית-שמש, הרב שמואל גרינברג, אודות העדר סניף דואר ברמת בית שמש א', ובעקבות כך נאלצים תושבי השכונה להרחיק לשכונות אחרות ולהמתין זמן ממושך עקב עומס רב, עד שפעמים רבות מוותרים התושבים על דבר הדואר שממתין להם, פעל הרב גרינברג מול חברת הדואר לפרסום מכרז בעניין.
 
בעבר, עת שימש גרינברג כעוזרו הפרלמנטרי של ח"כ הרב משה גפני, פעל רבות בנושא, ולאחר סבב פגישות והתכתבות מול מנכ"ל דואר ישראל, אבי הוכמן, קודם העניין ואף פורסם מכרז. אלא שבמכרז התמודד אדם אחד, נכס מתאים לא אותר – והמרכז לא יצא אל הפועל.
 
בעקבות פעילותו של הרב גרינברג מול שר התקשורת ומנכ"ל דואר ישראל, יצא בימים אלו מכרז חדש להפעלת סוכנות דואר ברמב"ש א'. ניתן להגיש מועמדות אך ורק עד ליום א' הקרוב, 7/6/09, בשעה 14:00 בדואר הראשי בגבעת שאול בירושלים.
 
"אדם הרואה עצמו מתאים להפעלת סניף מתבקש לגשת ולהתמודד במכרז, על-מנת ששוב לא יתבטל המכרז מהסיבה של מיעוט מתמודדים", אומר הרב שמואל גרינברג.
 1. 1. שמוליק, כל הכבוד ! [לל"ת]
  חיים 03/06/2009 23:59