יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מונה דובר בעיריית בית שמש

לאחר התמודדות מול כשרונות טובים מתושבי העיר, זכה מתתיהו רוזנצוויג בתפקיד "דובר עיריית בית שמש"

שמואל ברזל ח' בניסן תשס"ט - 02/04/2009 18:06

בתום מסכת ראיונות שקיומה היום ע"י ועדת המכרזים של עיריית בית שמש, בחרה הועדה פה אחד בר' מתתיהו רוזנצוויג לדובר העירייה. רוזנצוויג המוכר היטב בבית שמש, מנהל את משרד יחסי הציבור "ענפים", ומחזיק גם במניות המקומון המקומי "חדש בבית שמש", בנוסף מר רוזנצוויג הינו גם הבעלים של המגזין 'עולם החסידות' המאופיין בכך שהוא נקי מכל דיווחים פוליטיים וכדומה.

עם סיומם של הבחירות המקומיות לפני חודשים ספורים התפנה התפקיד, וכמה אנשי תקשורת התמודדו על התפקיד. לזכותו של רוזנצוויג מערכת קשרים עניפה עם תושבי בית שמש מכל גווני הקשת, זכות שלבטח תסייע לו בתפקידו.

כניסתו של מתתיהו רוזנצוויג לתפקיד הדובר מותנית עדיין באישור מועצת העיר, שתקיים ישיבה בנושא במועצת העיר בשבוע הבא. כניסתו לתפקיד צפויה לשפר את חזותה של בית שמש הן בעיני תושבי המקום והן בעיני הציבור הרחב, כישוריו הרבים יצעידו את פניה של העיר קדימה.

בדבריו בפני חברי הועדה אמר רוזנצוויג, כי בתפקידו הוא רואה אתגר חשוב. להרים את קרנה של בית שמש, דבר החשוב לו גם ברמה האישית כתושב בית שמש, וגם מתוקף התפקיד.

עוד אמר: "בית שמש היא עיר עם דברים נפלאים, אנשים מצויינים עשייה עירונית ברוכה, המבחן שלי יהיה כיצד לתת לדברים הטובים ביטוי, ולהציג את בית שמש האמיתית כמות שהיא".