יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

טבעול –גישה בריאה לחיים בקלי קלות

טבעול –גישה בריאה לחיים בקלי קלות

טבעול מציגה את המנות הקלילות- מגון מוצרים מופחתי שומ וקלוריות

איתמר רוזן, ט"ז בסיון תש"ע - 29/05/2010 21:32
כחלק מאסטרטגיית "גישה בריאה לחיים" טבעול מציעה את סדרת המנות הקלילות- מגוון מנות בטעמים נפלאים המכילות רק 5% שומן ועד 100 קלוריות ליחידה. המנות הקלילות של טבעול מהוות מקור טוב לסיבים תזונתיים, התורמים לתחושת שובע לאורך זמן ולפעילות תקינה של מערכת העיכול, ומסייעות לשמור על  תפריט מאוזן ודל שומן.

מחקרים מצאו, כי התזונה היעילה ביותר למניעת השמנה ולהפחתת הסיכון לסוכרת ולמחלות לב היא צריכה של תפריט דל שומן ועשיר בסיבים תזונתיים ובחלבונים. בהתאם לכך צרכנים רבים מקפידים על צריכה מבוקרת של מזונות מופחתי קלוריות ושומן, התורמת לשמירה על משקל גוף תקין ומסייעת בתהליך הירידה במשקל.
כבר לפני יותר מ- 10 שנים נרתמה חברת טבעול לעזרת הצרכנים ופיתחה את המנות הקלילות המכילות אחוזי שומן נמוכים ומתאימות לאורח חיים בריא ומאוזן. מאז ועד היום שוקדים בטבעול כל העת על פיתוח מוצרים מופחתי קלוריות ושומן נוספים, מבלי להתפשר על טעם ואיכות. 
לאחרונה השיקה טבעול מוצר חדש בסדרת המנות הקלילות: קבב מן הצומח בטעם ישראלי אהוב, שהינו גם דל בשומן - רק 5%, וגם מופחת קלוריות, רק 44 קלוריות ליחידה. הקבב של טבעול מאפשר לכם ליהנות מהטעמים האהובים עליכם ובמקביל להמשיך לשמור על תזונה נכונה ובריאה.

המוצר החדש מצטרף למגוון עשיר של מוצרים מופחתי שומן, ביניהם שניצלים, חזה עוף, קציצות והמבורגרים מן הצומח במבחר טעמים נפלאים, לצד ארוחות מוכנות כמו ארוחת פסטה וארוחת סצ'ואן בסגנון סיני, המהוות ארוחה שלמה, מזינה ומופחתת שומן.