יום שני ג' בתשרי תשפ"א 21/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

קיץ אופנתי בגלית איטליה

קיץ אופנתי בגלית איטליה

הקיץ כבר כאן, וזו הזדמנות להתחדש ולהתרענן עם פיאה קיצית, חדשה ואופנתית בסלוני גלית איטליה ואצל הפאניות המובחרות. הקיץ הזה יהיה חם..

איתמר רוזן, ז' בסיון תש"ע - 20/05/2010 08:34

לכבוד הקיץ את מוזמנת להתחדש עם פיאה חדשה ואופנתית ולהעניק לעצמך מראה קיצי ורענן .

בגלית איטליה מציעים לך לקראת הקיץ פאות מיוחדות לקיץ הקרוב:

- פאת סרט, "בנד פול" פיאה אופנתית משיער אירופאי משובח, ליין בלה דונה, הפיאה קלה, ועשויה משיער איכותי דק שאינו מתנפח אינו נקשר, והוא שומר על צורתו גם באקלים הישראלי החם.

- פאת סרט נוספת היא פיאת "הבנדינה", משיער טבעי אופנתית ומתאימה בעיקר לצעירות . כל לקוחה שתרכוש פאת סרט תקבל סרט מתנה.
חדש בגלית איטליה: פיאה לקוקו הנקראת  פאת ה"פוני"- פאה התפורה בטכנולוגיה מיוחדת ומתאימה לאיסוף השיער ע"י גומייה, ללא גילוי השיער של הלובשת, וליצירת קוקו מושלם. שיער הפאה אירופאי הזורם ומשתלב במראך בטבעיות מקסימאלית, הוא בעל תנועה רכה וניתן אף לסרק אותו בתסרוקת  "בייבי ליס" חגיגית לאירועים.

הסלון המשופץ בירושלים [צלם]

בנוסף, כל הרוכשת פאת סרט תקבל במתנה חבילת גומיות של חברת  goody.

טכנולוגית הייצור של הפאה היא ייחודית, ומאפשרת לבישה גם ללא קוקו, בתסרוקת פזורה.

"BELLA DONNA” הוא ליין מוביל של פאות, העשויות ממיטב חומרי הגלם ובאיכות בניה גבוהה ביותר, בכדי להקנות לך מוצר בעל איכות מקסימלית. שיער הפאות הוא שיער אירופאי דק (רוסי ברובו) בעל מגע משי נעים. שיער הפיאה זורם ומשתלב במראך בטבעיות מקסימלית, הוא בעל תנועה רכה וניתן אף לסרק אותו בתסרוקת  "בייבי ליס" חגיגית.

גשי עכשיו לאחד מסניפי רשת גלית איטליה והבטיחי לעצמך קיץ טרנדי במיוחד.

ניתן להשיג את הפיאות בסלוני גלית איטליה ואצל הפאניות המובחרות.