יום שני י"א באב תשפ"ב 08/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

רשת 'טרקלין יאקאב חשמל' מציגה: מוצרי חשמל לפסח בפריסת תשלומים נוחה

רשת 'טרקלין יאקאב חשמל' מציגה: מוצרי חשמל לפסח בפריסת תשלומים נוחה

לקראת פסח יוצאת רשת 'טרקלין יאקאב חשמל' בקמפיין ייחודי וחדשני מסוגו בסגנון סיפור קומיקס הממחיש עד כמה הקנייה ברשת יכולה להיות פשוטה, קלה ונוחה – באמצעות שירות פריסת התשלומים הנוחה והאטרקטיבית הייחודית ל'טרקלין יאקאב חשמל'.

כ"ח באדר תש"ע - 14/03/2010 17:34
בהנהלת הרשת אומרים, כי כשמבינים בדיוק את הצרכים הייחודיים של הלקוח, במיוחד בימים טרופים כבערב חג – כאשר הוצאות המחיה וההכנות לקראת חג הפסח גבוהות במיוחד – אזי מציעים את המחירים המשתלמים ביותר וגם פריסת תשלומים נוחה ואטרקטיבית. כל זאת, כדי שהלקוחות יוכלו לחגוג את הפסח בראש שקט, בלי הלוואות ובלי טרטורים – כבני חורין של ממש.

בנוסף לזאת, מקיימת כעת הרשת מבצע במסגרתו לקוחות הרוכשים בכל אחד מסניפי הרשת הפרושים בריכוזים החרדיים בכל רחבי הארץ בסכום העולה על 1,000 ₪, מקבל טלפון אלחוטי עם עוצמה חזקה בשווי של כ-200 ₪ - במתנה!

בתוך כך נודע כי הנהלת הרשת נערכה היטב לביקושים הגבוהים והצטיידה במלאי רחב, במגוון עשיר של מותגים וברמות מחיר שונים של מוצרי חשמל האופייניים במיוחד לחג הפסח. בנוסף, כל חנויות הרשת אוישו בדיילי מכירות ובצוות מקצועי ואדיב – כך שיוכלו לשרת את כלל הלקוחות במקצועיות, באדיבות ובסבלנות.   
 

לפרטים נוספים: עזריאל שטיינר, יחסי ציבור ותקשורת

טל': 03-6088827, נייד: 054-3009177