יום שלישי ט"ו בכסלו תשפ"ד 28/11/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

קרית מלך רב - בעיר קרית יואל

בערוב ימיו של האדמו"ר זצ"ל הוא זכה לראות את העיר קרית יואל בתפארתו

יוסף פפר כ"ג באב תשס"ט - 13/08/2009 22:35

 

לפרקים האחרים של פרוייקט תיעוד: מסעיו בארץ הקודש וברחבי תבל, בשמחות חסידיו ובעצרות מחאה, בקעמפים של מוסדותיו, בצעירותו לפני השואה, עם גדולי ישראל ומנהיגים בעולםתמונות משהותו בשוויץ.

  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
  צלם
 1. 2. לאחר הפטירה המקום היה על הפנים
  אבגד 16/08/2009 14:27
  סיפר לי אחד מתושבי המקום, שבשעתו בעת פטירת הרבי ז"ל, זה היה נראה המקום עומד לקראת סגירה, אך בחסדי ד', זה קרה, אלא להיפך והיום זה ממש עיר על תילה תחת הנהגתו של מרן כ"ק אדמו"ר מסאטמאר שליט"א ממשיך השושלתא דקדישא.
 2. 1. קרית יואל
  חסיד סאטמאר 16/08/2009 13:30
  באותן ימים, קרית יואל הייתה עיירה קטנה עם פחות מ150 משפחות, כהיום 30 אחרי זה, יש בליעה"ר כ3000 משפחות, ומוסיפים עוד ועוד שכונות, וכן יש שם בתי מדרשים מהרבה הרבה חוגים, כמו ברסלב, תולדות אהרן, ספרדיים.