יום שלישי כ' בחשון תשפ"ב 26/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

לאדמו"ר: נשמח מאד לראותכם

האדמו"ר מספינקא גני גד שליט"א ביקר בבתי האדמו"רים להזמינם אישית לשמחת הבר מצווה של בנו בשבוע הבא. היכן העלייה לתורה והיכן השמחה עצמה?

ישראל אייזן, ו' באלול תש"ע - 16/08/2010 15:49
האדמו''ר מספינקא גני גד שליט''א הגיע בימים האחרונים לביקורים אצל כ''ק האדמורי''ם שליט''א, להזמינם לשמחת הבר מצוה לבנו ששתקיים אי''ה ביום ראשון בשבוע הבא.

בשבת הקרובה, פרשת 'כי תצא' תתקיים העלייה לתורה לבן האדמו''ר, הבה''ח אלימלך יצחק אייזיק וייס, שתתקיים בבית המדרש 'היכל יצחק' ספינקא ברחוב גני גד שבשכונת שיכון ה' בבני ברק.

ביום ראשון לאחר השבת תתקיים שמחת בר המצווה באולמי בית הספר גור ברחוב בן זומא בבני ברק.

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]