שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

כנס בוגרים ל"עטרת ישראל"

ישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים על כל בוגריה התכנסו אמש לכינוס בוגרים במלאות ל"ב שנים לייסוד הישיבה. הכינוס נערך באולמי 'נופי עילית'. 'טוג' מגיש רשמים וגלריה

יעקב קליין, ל' בניסן תש"ע - 14/04/2010 16:53
ישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים על כל בוגריה התכנסו אמש (ג') לכינוס בוגרים במלאות ל"ב שנים לייסוד הישיבה. הכינוס נערך באולמי 'נופי עילית' במרכז העסקים במודיעין עילית.

בתחילתו של הכינוס נשא דברים ראש הישיבה לצעירים הגאון רבי אפרים קשש שליט"א. בדבריו עמד על הקשר שיש לכל יחיד ויחיד מבוגרי הישיבה עם הצוות הרוחני.

בוגרי הישיבה קיבלו בהתרגשות את פניו של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א, שנשא את המשא המרכזי במעמד.

את ברכת מרן ראש הישיבה הגראי''ל שטיינמן שליט''א הביא המרא דאתרא של מודיעין עילית, הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א, כאשר ראש העיר יעקב גוטרמן מברך לאחר מכן את הישיבה ובוגריה.

בסיום המעמד נשא דברים הגאון רבי דוד כהן שליט"א, ראש ישיבת חברון, ששימש בעבר מגיד שיעור בישיבה.

למשתתפי הכנס חולק שי: 'אלפון בוגרים' מהודר, בו מאות טלפונים של בוגרי הישיבה.

משתתפי הכינוס הודו לר"מ הישיבה לצעירים הרב הגאון רבי אברהם פראגר שליט"א, אשר ידיו רב לו בהעמדת הכנס על תילו, ולמנכ"ל אולמי 'נופי עילית' בוגר הישיבה, ר' אליעזר סברדלוב ורעייתו שתחי', על תרומתם האדיבה בהעמדת האולם לרשות הישיבה.

בוגרי הישיבה התפזרו בתחושת אחדות מהכינוס המפואר. צלם 'טוג', יוסי הרמן, השתתף בכינוס ומגיש גלריה בוגרת.

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]

יוסי הרמן - טוג
 [צלם]