יום חמישי כ"ח בכסלו תשפ"ב 02/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הכינוס הגדול של 'לב לאחים'

במעמד בראשות הגראי"ל שטיינמן ומרנן ורבנן שליט"א התכנסו אלפי פעילי 'לב לאחים' לכינוס השנתי של הארגון שנערך באולמי 'היכלי מלכות' בב"ב. תמונות ורשמים

ישראל אייזן, כ"ט בניסן תש"ע - 13/04/2010 15:33

אלפים השתתפו בכינוס השנתי הגדול של 'לב לאחים' שהתקיים אמש (ב') באולמי 'היכלי מלכות' בבני ברק, זו הפעם השלוש עשרה.

הכינוס נפתח במשא הלכתי ומרתק - שו''ת בעניני קירוב עם הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט''א שריתק את הנוכחים במשך שעות ארוכות.
 
בהמשך נרשמה התרגשות רבה באולם עת נכנסו לאולם מרנן ורבנן שליט'''א, בראשות מרן ראש הישיבה, הגראי''ל שטיינמן, הגר''ח קנייבסקי, הגרח''פ שיינברג, הגר''ש אויערבך, הגר''נ קרליץ, הגרמ''צ ברגמן, הגר''י שיינר, הגרנ''צ פינקל, הגרי''ג אידלשטיין הגרב''ד פוברסקי, הגר''מ גרוס, הגר''א פינקל, הגר''י אידלשטיין, הגר''א פלדמן, ועוד עשרות רבנים ראשי ישיבות ויושבים על מדין.
 
בתחילת הכינוס הוקרא מכתבו המיוחד של מרן פוסק הדור הגרי''ש אלישיב שליט''א שהוקרא על ידי הגרי''ח קופשיץ שליט''א מראשי ישיבת 'פורת יוסף', כשלאחריו נאמו הגר''נ קרליץ, הגר''י אידלשטיין, והגר''א פלדמן, ראש ישיבת 'נר ישראל' בבולטימור וחבר מועצגדה''ת בארה''ב, שהגיע במיוחד להשתתף במעמד.

לקראת סיום נשא דברים הגר''ב שפירא שהביא את דבר הנהלת 'לב לאחים' והזמין את מרן רה''י הגראי''ל שטיינמן שליט''א לשאת את משא הסיום-המשא המרכזי.
 
במהלך הכינוס הוקרא מכתבו של מרן הגרמ''י ליפקוביץ שליט''א, אשר נבצר ממנו להגיע לכינוס עקב חולשה. והובא דבר ברכתו של מרן בעל ה'שבט הלוי' הגר''ש וואזנר שליט''א השוהה למנוחה בירושלים.
 
לאחר דבר מרנן ורבנן התקיימה במקום תפילת ערבית, ולאחריה ארוחת ערב לאלפי הפעילים מכל רחבי הארץ. בחלקו האחרון של הכינוס נערך סימפוזיון מרתק עם הרב אורי זוהר. הקהל הגדול התפזר בתחושת חיזוק והתרוממות מהכינוס המיוחד.

צלם 'טוג' השתתף בכינוס ומגיש גלריה.

יחיאל בראון
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

טוג
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

יחיאל בראון
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]

טוג
 [צלם]