יום שלישי ט"ז בשבט תשפ"ב 18/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

ויז'ניץ: נעילת המעמד ההסטורי

חסידות ויז'ניץ לבשה היום חג לרגל ציון 70 שנות חינוך לממלכת מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א, במסגרת ועידת 'קשר איתן'. בשעה 22:00 נכנס האדמו"ר שליט"א להשתתף במעמד לקול שירת המוני החסידים. בשעה זו ננעל המעמד במרכז הקונגרסים בבניני האומה בירושלים

ישראל אייזן, א' בניסן תש"ע - 16/03/2010 23:48
ועידת 'קשר איתן' נפתחה בשעה טובה ומוצלחת היום (ג') בשעה 14:30 במרכז הקונגרסים 'בנייני האומה' בירושלים. אלפי חסידי ויז'ניץ מכל רחבי הארץ נהרו למקום ומילאו את האולמות.

הוועידה נפתחה בדיונים ופאנלים בנושאי בריאות, דיור וחינוך. האורחים נהנו מתערוכה ייחודית שהוצגה במקום "ממלכת בית ויז'ניץ ברחבי הארץ והעולם".

שיאו של המעמד נרשם בשעה 19:30 באולם המרכזי, שם התרכזו כל החסידים. לקראת השעה 22:00 נכנס לאולם מרן האדמו''ר מויז'ניץ שליט''א, כשקהל האלפים קמים על רגליהם לשירת 'אשרינו מה טוב חלקנו' - ההתרגשות באולם הייתה עצומה.

ר' מאיר אדלר הופקד לנצח על החלק המוזיקאלי של האירוע, בו ניגנו יצירות עתיקות מאדמו"רי בית ויז'ניץ זי"ע, על ידי מקהלת החסידות והילדים, בליווי מצגת ייחודית.

מערכת 'טוג' מתכבדת להגיש גלריה ראשונית מהמעמד.
טוג
במעמד [צלם]

טוג
בתערוכה [צלם]

טוג
האדמו''ר מויז'ניץ במעמד [צלם]

טוג
המצגת בנושאי שירת אדמורי'' בית ויז'ניץ זי''ע [צלם]

טוג
הקהל [צלם]

טוג
הרה''צ רבי ישראל הגר במעמד [צלם]

טוג
קהל האלפים [צלם]

 

יש לכם/השגתם עדכונים או גלריות? שלחו אלינו! anash@tog.co.il