יום שלישי ט"ז בשבט תשפ"ב 18/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בר המצווה לנכד האדמו"ר מבעלז תחל הערב בוויזניץ

שמחת בר המצווה בבית בעלז תחל במצו"ש בשילוב הש''ב לנינת האדמו''ר מויז'ניץ, ביום בר המצווה יסתיימו הלימודים בכל החיידרים של בעלזא בחצי היום

ישראל אייזן כ"ה באדר תש"ע - 11/03/2010 15:10
שמחת הבר מצוה הגדולה לנכד כ''ק מרן האדמו''ר מבעלזא שליט''א, בן הרה''צ רבי אהרון מרדכי רוקח, צפויה להתקיים ביום ראשון הקרוב באהל הענק הסמוך לבית המדרש בקריה בירושלים שבנייתו הושלמה בימים האחרונים.

קודם לכן, תתקיים הערב שמחת הבר מצוה אצל הסבא רבא כ''ק מרן האדמו''ר מויז'ניץ שליט''א, השמחה תתקיים בהיכל בית המדרש הגדול בקריה בבני ברק, בהשתתתפות מרנן ורבנן גדולי ישראל והאדמורי''ם, וכן אלפי חסידי ויז'ניץ ובעלזא.

השמחה תתקיים בשילוב שמחת השבע ברכות המרכזית לרגל נישואי נינת האדמו''ר שליט''א, עם נכד החיד''א וייס, השמחה תחל בשעה 7 בערב.

ובתוך כך הורה כ''ק מרן האדמו''ר מבעלזא כי ביום ראשון יום הבר מצוה, יונהג שבכל החדרים והתלמודי תורה של בעלזא בארץ, ילמדו רק חצי יום, בעקבות כך השתנה לוח הזמנים בבר המצווה כדלהלן.  פתיחת שערים: בשעה 3, כניסת האדמו''ר שליט''א לאהל השמחה בשעה 4:30, בהשתתפות אלפי החסידים מהארץ ומהעולם.

לרגל השמחה מגיש 'טוג' תמונות מהבר מצוה שהתקיימה לפני כשנתיים בביהמ''ד הגדול בוי'ניץ.

' מלכות בית בעלזא בתפארתה'

  []

  []

  []

  []

  []