יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

מובראק לפרס: שליט חי וקיים, הוא ישוחרר בקרוב

נשיא המדינה שמעון פרס ונשיא מצרים חוסני מובארק, נפגשו בארבע עיניים בארמון הנשיאות בקהיר. על הפרק: שחרור גלעד שליט. מובארק: ", להערכתי, שליט חי וקיים. אני מקווה שהעניין ייגמר תוך זמן קצר"

איתן פריד ט"ו בתמוז תשס"ט - 07/07/2009 12:53
בתום פגישה בקהיר שקיים נשיא המדינה שמעון פרס עם נשיא מצריים חוסני מובארק, אמר מובארק בהתייחס לסוגיית שליט כי "אני מקווה שהעניין ייגמר בתוך פרק זמן קצר", אמר והוסיף כי יש מתקיימים מגעים בעניין.
 
לדבריו, "הסוגיה הפלסטינית היא הבסיס לשלום. הדגשתי בפני הנשיא פרס שהסוגייה הזו תישאר בראש סדר העדיפויות של מצרים והעולם הערבי, למרות כל המשברים באזור".
 
בהתייחס לסוגיה המדינית אמר מובארק כי "הבעתי את תקוותי שישראל תיענה לרצון לשלום, תעצור את הבנייה בהתנחלויות ואת הפקעת הקרקעות. כעת אנו צריכים, יותר מתמיד, רצון בונה מצד ישראל ואומץ לקבל החלטות קשות תוך הבנה שתהליך השלום לא יוכל לסבול כישלון נוסף".
 
בדרכו לקהיר, התייחס הנשיא פרס בשיחה עם עיתונאים ליחסי ישראל ומצרים, ואמר כי "יש נושאים שהתחזקו מאוד, כמו המלחמה בהברחות". פרס הדגיש כי חל שיפור בהתנהלות המצרים בסוגיות אלה, וכי שיתוף הפעולה הביטחוני בין מדינת ישראל ומצרים מתקיים כהלכה.
 1. 1. נבואה ניתנה לשוטים?
  קבל עם 07/07/2009 13:13
  נקווה שהוא אומר מה שהוא יודע, כי לו רק היה יודע מה שאומר, היה מחזק את פלומבת ה'טיפשים', ואנו ניוותר עם התקווה העזה ביד, וגלעד ח"ו עדיין בידיהם.
  ושישובו במהרה בנים לגבולם.