יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אדמונד לוי והחרדים - פרק נוסף

המשנה לפרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן, פנה למשטרה בבקשה לפתוח בחקירה פלילית נגד אנשי כלי תקשורת חרדי בחשד שפרסמו "דברים המהווים עבירות של זילות בית המשפט"

יוסי בלוך, ד' באב תש"ע - 15/07/2010 13:11
המשנה לפרקליט המדינה (תפקידים מיוחדים), עו"ד שי ניצן, פנה הבוקר (ה') למשטרת ישראל וביקש לפתוח בחקירה כנגד איש תקשורת חרדי (מכלי התקשורת "צופר") לאחר שפרסם כתבות המהוות לכאורה עבירה של זילות בית המשפט.

 בהתלהטות הרוחות בפרשת עמנואל נכתב ב"צופר" כי השופט לוי הוא "אדם פרימטיבי, חולה שנאה, כלפי החרדים לדבר השם". עוד נכתב על לוי: "דמותו העלובה של העסקן הפוליטי מרמלה שהפך לעבד נרצע של שופטי העליון".

ממשרד המשפטים נמסר, כי "אל לשכת היועמ"ש הגיעו תלונות שעסקו בכתבות שנכתבו באתר האינטרנט "צופר" בעקבות ההחלטות של בג"ץ בעניין בית הספר בעמנואל שהעלו חשד לעבירת זילות בית המשפט בכך שהשמיצו את השופט אדמונד לוי".

בהודעת המשרד נאמר כי "לאחר בחינת הדברים החליט עו"ד ניצן, על דעת היועמ"ש ופרקליט המדינה, כי יש מקום לפתוח בחקירה".