יום חמישי י"ג בתשרי תשפ"א 01/10/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

איראן מתעוררת: תודה לעולם שתוקף את ישראל

איראן בירכה את העולם על התגובה הקשה למעשי ישראל וקרא להזדהות עם 'השאהידים' שנהרגו על הסיפון. שר החוץ האיראני: "פעולה ברברית של קומנדו ישראלי"

איתן פריד, כ' בסיון תש"ע - 02/06/2010 12:15
איראן מקבלת אנרגיות: שר החוץ של איראן, מנושהר מותקי, מתעורר לחיים לנוכח התגובות הקשות שאותן סופגת ישראל על רקע ההשתלטות המדממת של חיילי צה"ל, ו'מודה' לעולם על יחסו הקשה לישראל. מותקי הודה לאירופה ולמדינות העולם על "תגובתם הקשה" לפעילות המבצעית של ישראל.

מותקי הוסיף ואמר כי איראן "מזדהה עם השאהידים" שהיו על סיפון הספינה, שנהרגו על מזבח שחרור הפלסטינים. השאהידים הינם "קורבנות הפעולה הברברית של הקומנדו הישראלי".

ישראל מתמודדת בימים אלו עם גל עכור של שטנה ותדמית ירודה ביתר בכל רחבי העולם. מדינות אירופה קראו לחקירה ממצה ושקופה של התקרית, וגם ארצות הברית הצטרפה לדרישה. מדינות רבות באירופה גינו את הפעולה ודרשו הסברים מישראל. מערכת הבטחון פתחה בחקירה של האירועים על מנת לשתוכל להציג מסקנות לאומות.