יום רביעי כ"ג בתמוז תש"פ 15/07/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו: "נמצאה הנוסחה המתאימה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר כי "נמצא שביל הזהב בין דרישות ארה"ב לבין השמירה על מדיניות כל ממשלות ישראל". בבית הלבן אומרים כי הנוסחה, טרם נמצאה

ראובן שטיין, י' בניסן תש"ע - 25/03/2010 09:25
ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לנחות היום (ה') בסביבות השעה 18:00 בישראל, לאחר ששהה בימים האחרונים בוושינגטון. לפני שעלה על מטוסו אמר הבוקר נתניהו כי "אני חושב שמצאנו את שביל הזהב בין הרצון שלנו לקדם את תהליך השלום יחד עם ארה"ב, לבין השמירה על המדיניות הקבועה של כל ממשלות ישראל".

מיד עם נחיתתו, צפוי ראש הממשלה לכנס את פורום שרי השביעייה כדי לעדכנם על תוכן פגישותיו עם נשיא ארה"ב ברק אובמה.

יש המגדירים את פגישתם של נתניהו ואובמה ככישלון, לאחר שלא הצליחו השניים לגשר על המחלוקות החריפות בנושא התהליך המדיני והבנייה במזרח ירושלים.

עוד בנושא:
נתניהו: "אי אפשר לסמוך על אף מדינה"
פגישה קרירה בין נתניהו לאובמה

השליח האמריקאי למזרח התיכון, ג'ורג' מיטשל, נפגש אמש עם ראש הממשלה ויועציו, בניסיון לגשר על המחלוקות ולגבש הבנות בין הצדדים.

הבית הלבן ביקש לקבל הבהרות על אישור הבניה במזרח ירושלים, אך מלשכתו של ראש הממשלה הבהירו "אין הגבלה לזכות הקניין בירושלים, יהודים וערבים יכולים לקנות ולמכור בתים פרטיים באזור ירושלים באופן חופשי, זו המציאות", מה שגרם לתסיסה נוספת.