יום שישי י"ט בשבט תשפ"ב 21/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

סקר של בנק HSBC: היכן הכי כדאי לכם לגדל את ילדיכם?

סקר שערך הבנק הבינלאומי HSBC בקרב 3,100 נשאלים קובע כי אוסטרליה היא המדינה שהכי כדאי לגדל בה ילדים. הסקר קובע כי בסינגפור הכי קל לילדים מהגרים להיקלט

אהרן שיין, כ"ה באדר תש"ע - 11/03/2010 09:27
איפה הכי כדאי לכם לגדל את הילדים? אנו בוחרים בכל מקרה בארץ הקודש, על אף הקשיים השונים הכרוכים ביישובה: "ארץ ישראל גבוהה מכל הארצות", אולם, אנשי בנק HSBC הבינלאומי פרסמו היום סקר מקיף שערך השוואה בין 50 מדינות בשאלה, 'היכן הכי כדאי לגדל את הילדים' והתשובה שהוסקה: אוסטרליה היא המדינה הטובה ביותר לגדל בה ילדים.

על פי הסקר, באוסטרליה קיימת הסביבה המתאימה ביותר לגידול ילדים, עקב ריבוי המרחבים הפתוחים, קיומם של בתי ספר טובים, רצועת חוף רחבה ומעט מאוד בעיות פוליטיות.

עורכי הסקר תשאלו 3,100 אנשים המתגוררים ב-50 מדינות. אחרי אוסטרליה מופיעות ברשימת המדינות שכדאי לגדל בהן את הילדים: סינגפור, הונג קונג, איחוד האמירויות, ארצות הברית ובריטניה.

הסוקרים בדקו גם מהי המדינה שהכי קל לילדים מהגרים להיקלט בה, והתשובה שהתקבלה: סינגפור.
56% מההורים שהיגרו לסינגפור טענו כי ילדיהם נקלטו טוב יותר מבחינה חברתית מאשר במדינת מוצאם. לעומת סינגפור, בארה"ב ובבריטניה דיווחו הורים כי לילדיהם היה קושי רב להיקלט בתוך מסגרות החינוכיות והחברתיות החדשות.

אז, מי שלא הצליח בכל אופן לגדל את ילדיו באוסטרליה, שינסה אולי לעבור לסינגפור. שם הם לפחות ייקלטו בקלות.