יום רביעי כ"ב באב תש"פ 12/08/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אחמדינג'אד תוקף - העולם שותק

נשיא איראן נפגש עם בכירי המחבלים והודיע: "אם הציונים רוצים לחזור על הטעות שלהם שוב, יש לעקור אותה מהשורש. המשטר נידון לאבדון והניצחון הגדול קרוב"

ראובן שטיין, י"א באדר תש"ע - 25/02/2010 20:47
עומדים עלינו לכלותינו: נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד, נפגש הערב (ה') בדמשק עם ראש הלשכה המדינית של חמאס, חאלד משעל, ומזכ"ל הג'יהאד האיסלאמי, רמדאן שלח.

בין הדברים אמר אחמדינג'אד, כי כל מתקפה של ישראל תיתקל בהתנגדות קשה. "אם הציונים רוצים לחזור על הטעות שלהם שוב, יש לעקור אותה מהשורש. המשטר הפושע הזה נידון לאבדון והניצחון הגדול קרוב".

הוא חיזק את בכירי המחבלים ואף הודיע להם כי ארצו ניצבת לידם במלחמתם בישראל, וזלזל בכוחה של מדינת ישראל. "מנועי המטוס של המשטר הציוני ומשטר היהירות התקלקלו ואין שום כוח שיכול להניע את המטוס הזה קדימה או למעלה".

מוקדם יותר אחמדינג'אד עם נשיא סוריה, בשאר אסד. הנשיא הסורי אמר כי: "אין פירושן שישראל תפתח או לא תפתח בתוקפנות, אך בסופו של דבר אנו חושבים שאנו נמצאים מול יישות שיכולה תמיד לפתוח בתוקפנות ואנו מכינים את עצמנו לתוקפנות ישראלית קטנה או גדולה. עלינו להיות מוכנים בכל רגע לכל תגובה ישראלית בכל תירוץ".

אם אמירות אלו מזכירים לכם עבר אפל בהיסטוריה היהודית, הרי שאחמדינג'אד מצהיר בראש חוצות כי הוא מתכוון לקדם מזרח תיכון חדש, "בלי ציונים" – והעולם שותק.