יום חמישי כ"ה באייר תשפ"ב 26/05/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

פרשת החיסול: החשודים על כוונת האינטרפול

האינטרפול פרסמה לפני שעה קלה הודעת רשמית אשר בה הוגדרו מבצעי החיסול בבכיר חמאס - "מבוקשים". על פי ההודעה שהופצה באתר, מואשמים חברי החוליה בחדירה לנסיכות באמצעות מסמכים מזויפים תוך גניבת זהותם של אזרחים אירופיים

איתן פריד ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 18:07

עושה רושם שהלוכדים מתכוונים ללכת עד הסוף: האינטרפול - המשטרה הבינלאומית - פרסמה לפני שעה קלה (ה') הודעת רשמית אשר בה הוגדרו מבצעי החיסול בבכיר חמאס, מחמוד אל-מבחוח - "מבוקשים".

ידיעה נוספת בנושא:

נתניהו יוגדר כמבוקש


תמונות הפנים של 11 החשודים עודכנו באתר המקוון של האינטרפול, אשר בו מפורטות העבירות המיוחסות להם תחת המינוח "פשעים נגד החיים והבריאות". ה"גארדיאן" הבריטי, שפרסם את מודעות המבוקשים, ייחס לכולם קשר לשירותים החשאיים של מדינת ישראל, וזאת, בדומה להצהרות שפרסמו גורמי החקירה בדובאי, על פיהן אחראי המוסד הישראלי להתנקשות כמעט במאה אחוזים.

על פי ההודעה שהופצה באתר, מואשמים חברי החוליה בחדירה לנסיכות באמצעות מסמכים מזויפים תוך גניבת זהותם של אזרחים אירופיים. העיתון הבריטי דיווח כי אותן מודעות לא מעידות על כך שנגד החשודים במעשה הוצאו צווי מעצר בינלאומיים, אלא מהוות קריאה לאזרחים הנמצאים במדינות העולם לספק לרשויות החקירה פרטים בדבר מיקומם וזהותם של חברי החוליה, וזאת, כדי להסגיר אותם לידיהן.

במקביל, לפני שעות מספר הודיעה שגרירות בריטניה במדינת ישראל כי הצליחה לאתר ארבעה מבין ששת הישראלים אשר דרכוניהם זויפו על ידי מחסליו של אל-מבחוח. אנשי השגרירות פנו לישראלים מיוזמתם והציעו לסייע להם בהוצאתם של דרכונים חדשים ועוד.

ובתוך כך, צרפת הצטרפה לבריטניה ואירלנד הרואות במוסד אחראי לחיסול בדובאי ולזיוף הדרכונים האירופים. משרד החוץ הצרפתי פנה היום לשגרירות ישראל בפריז בדרישה להבהרות בגין השימוש שנעשה בדרכון צרפתי מזויף, שהיה בין 11 הדרכונים המופיעים ברשימת המבוקשים.