יום חמישי כ"ה באייר תשפ"ב 26/05/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

שר הפנים ההודי: בית חב"ד היה יעד לפיגוע

שר הפנים ההודי אישר הבוקר (א') כי בית חב"ד סומן כאחד מיעדי הפיגוע אשר בו נהרגו אתמול תשעה בני אדם ונפצעו עשרות בעיר פוּנה שבמערב המדינה. "המשטרה ציינה כי בית חב"ד היה מטרה, כמו גם האשראם הסמוך", אמר שר הפנים ההודי

איתן פריד ל' בשבט תש"ע - 14/02/2010 08:41
כאשר יגורנו: שר הפנים ההודי אישר הבוקר (א') כי בית חב"ד סומן כאחד מיעדי הפיגוע אשר בו נהרגו אתמול תשעה בני אדם ונפצעו עשרות בעיר פוּנה שבמערב המדינה.
 
"האזור הזה היה על הכוונת של ארגוני הטרור זמן מה. המשטרה ציינה כי בית חב"ד היה מטרה, כמו גם האשראם הסמוך", אמר שר הפנים ההודי. בפיגוע נפצעו 57 בני-אדם ביניהם שישה מהם באורח קשה. לעת עתה לא ידוע על נפגעים ישראלים.
 
כזכור, הפיצוץ אירע בשעה 19:30 שעון מקומי כשבמסעדה שהו תיירים רבים. לפחות ארבעה מההרוגים הם תיירים. עם זאת עדיין לא נמסר מאילו מדינות הגיעו. אחד השרים סיפר כי הפיצוץ אירע כאשר מלצר "במאפייה הגרמנית" ביקש לפתוח תיק חשוד כדי לבודקו.
 
חוקרים המומחים בנטרול פצצות בצבא ההודי אמרו לכלי חדשות מקומיים, כי נראה שהפיצוץ נגרם ממטען מאולתר אשר הופעל באמצעות סוללה. "מצאנו עקבות של חומר נפץ", סיפר אחד החוקרים. עוד סיפר כי הנזק במסעדה הוא רב מאוד וחורים עמוקים רבים נוצרו בקירות המבנה. לדבריו, חלקי גופות אף פוזרו על פני כמה מטרים מחוץ למסעדה.