שבת ו' בחשון תשפ"א 24/10/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

זכה במיליונים, ניצח במשפט, ונעלם ברגע האמת

יש לו מנה רוצה מאתיים? לא בפלורידה. זכה ב-31 מיליון דולר, נלחם בביהמ"ש ולאחר שזכה בשנית נעלם

דוד שמואלי ט"ו בכסלו תש"ע - 02/12/2009 22:09

סיפור הזוי בפלורידה מעורר עניין בעיתונות המקומית: אדם העונה לשם אברהם שייקספיר ממחוז פּולק שבפלורידה, זכה בשנת 2006 בפרס הגדול בהגרלת הלוטו - 31 מיליון דולר, אך, לאחר קרב משפטי, אשר בו נקבע כי הוא אכן הזוכה החוקי, נעלמו עקבותיו. 

לאחר חיפושים ממושכים אחר האיש – חיפושים שארכו במשך מספר שנים, החלו במשטרת המחוז לאבד תקווה, ובימים אלו הם מציעים פרס כספי בסך 5,000 דולר לכל מי שיספק מידע שיוביל למציאתו של האיש.

בלשכת השריף במחוז פולק אמרו אמש, כי שייקספיר בן ה-41 נצפה לאחרונה באזור לייקלאנד בתחילת חודש אפריל בשנה הנוכחית.

הדוברת דונה ווד, שיצאה עם הפרסום על הפרס הכספי, סיפרה לכלי תקשורת מקומיים כי ייתכן שהזוכה אינו מעוניין שימצאו אותו, אך הרשויות עדיין חפצות לאתר את מיקומו ובשל כך הן מבקשות את עזרת הציבור. 

המשפט שהתנהל סביב המשפט התקיים בחודש אפריל 2007, אז אדם שעבד עם שייקספיר הגיש תביעה נגדו. במסגרת התביעה נטען על ידי אותו אדם כי הכרטיס נגנב ממנו, וכי הוא למעשה הזוכה החוקי בפרס. כאמור, חצי שנה לאחר מכן, יצא שייקספיר וידו על העליונה לאחר שהצליח להוכיח את חפותו. 

 1. 2. איזה עולם מוזר
  יוסי 03/12/2009 06:54
  מדהים כל פעם למצוא מחדש את המוזריות הנמצאת בכל פינה בעולמנו.
 2. 1. חח...אין סוף למוזריות
  בן, רמת גן 02/12/2009 22:21
  הייתי מת להתחלף איתו. חחח..הרגתם אותי