שבת ו' בחשון תשפ"א 24/10/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

ברזיל: הגנבים התחפשו לשוטרים ושחררו עצירים

ברזיל: שישה חמושים המחופשים לשוטרים שחררו אמש (א') לאור יום 28 חשודים ממעצרם

דוד שמואלי י"ג בכסלו תש"ע - 30/11/2009 10:11
הרשויות בברזיל, סביר להניח, התביישו לדווח על המקרה הבא, אבל זה קרה: שישה חמושים המחופשים לשוטרים שחררו אמש (א') לאור יום 28 חשודים ממעצרם.
 
המשטרה בריו דה-ז'נירו דיווחה, כי החמושים הצליחו להיכנס לתוככי תחנת המשטרה, וזאת, לאחר שאמרו בכניסה כי הם נכנסים כדי להעביר אסיר נוסף פנימה. בשלב הזה התגברו החמושים על שני השוטרים ששמרו על 150 העצירים אשר היו כלואים בתחנה, הנמצאת בצפון העיר.
 
המתחזים התחמשו בטרם בואם ברובי ציד ובמסמכים מזויפים, ואף השתמשו בפליירים בכדי לפתוח חמישה תאים, ולשחרר לאלתר את יושביהם. במשטרה המקומית בודקים ביממה האחרונה, האם הקבוצה ביקשה לשחרר אדם מסוים.
 
בדבר אחד יכולה הרשות המובכת להתנחם: שלושה מהעצירים שנמלטו, נתפסו זמן קצר לאחר בריחתם.