יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

שר התיירות: "צפוי סיבוב נוסף של מלחמה עם לבנון"

בעקבות הקטיושות: שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, מעריך כי "צפוי סיבוב נוסף של מלחמה עם לבנון"

דוד שמואלי כ"ג באלול תשס"ט - 12/09/2009 22:51
"צפוי סיבוב נוסף של מלחמה עם לבנון ואם הסורים והאיראנים יכריחו את הנשיא הלבנוני להעמיד בובה משלהם, אז סוריה תהיה אחראית לירי וצריך להודיע להם שאם יימשך ירי כזה, תהיה תגובה חריפה המכוונת גם לעברם".
 
את הדברים אמר היום (שבת) שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב (ישראל ביתנו) במסגרת אירוע שבת תרבות בבאר שבע. בין הדברים אמר כי חלק מהסיבות למלחמת לבנון השנייה נוגעות לאבדן יכולת ההרתעה של מדינת ישראל. "אי אפשר לדבר, צריך לעשות", דברי מיסז'ניקוב.
 
בהמשך תקף את החלטת ראש הממשלה לצרף את השר הרב אלי ישי למטבחון המדיני המצומצם. "במקום הזה צריכים להיות שישה אנשים ולא ראשי סיעות המגיעים מתוקף הסכמים קואליציוניים".
 
"במטבחון המדיני ביטחוני צריכים לשבת אנשים המבינים בביטחון לאומי והקרובים למוקדי קבלת ההחלטות במדיניות החוץ והביטחון של ישראל", טען בלהט. "אני לא יודע מה שר הפנים אלי ישי יכול לתרום לכך ואני לא יודע למה הוא צריך להיות שם".
 
מיסז'ניקוב אף מתח ביקורת על מערכת המשפט במדינת ישראל, וזאת בגלל יחסה לשר החוץ, אביגדור ליברמן, ראש מפלגת ישראל ביתנו. לדברי שר התיירות, ככל שהמפלגה מתחזקת, גוברות ההתלחשויות על הגשת כתבי אישום בפרשיות נגד ליברמן הנחקרות מזה 13 שנים. " אני מבטיח לכם שלא יוגש נגדו כתב אישום והוא ימשיך לעמוד בראש המפלגה שלנו", טען.