יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

2 קטיושות נחתו בגליל המערבי

אחרי חודשים ארוכים של שקט – נחתו אחר הצהרים שני טילי קטיושה בגליל המערבי, סמוך לנהרייה. כוחות של צה"ל משיבים אש לעבר מקורות הירי. כוחות הצלה ומשטרה שהגיעו למקום נפילת הקטיושות, דיווחו כי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

אבי משה כ"ב באלול תשס"ט - 11/09/2009 16:44
אזרחים דיווחו אחר הצהרים למשטרה ולמד"א, כי שמעו פיצוצים חזקים באזור נהרייה והגליל המערבי. במערכת הביטחון החלו לבדוק האם מדובר בטילי קטיושה שנורו מלבנון ונחתו בשטח ישראל. עד לשעה זו לא דווח על נפגעים או על נזק.
 
לפני זמן קצר אישרו גורמי ביטחון בלבנון, כי נורו שלוש רקטות לעבר ישראל. לפי דיווחים בכלי התקשורת בלבנון, הרקטות שוגרו מהכפר הלבנוני אל-קלילה שבאזור העיר צור.
 
תותחנים של צה"ל משיבים אש לעבר מקורות הירי.
 
תושבים בנהריה סיפרו, כי שמעו את הפיצוצים החזקים. כוחות גדולים של משטרה, מד"א וצבא זרמו לעבר השדות שליד העיר נהריה, בניסיון לאתר נפגעים, אולם נמסר כי עד לשעה זו לא היו נפגעים ולא נגרם נזק מנפילת הקטיושות בשטחים פתוחים בגליל המערבי.
 
אחד התושבים סיפר, כי שמע שריקה חזקה ומיד לאחר מכן נשמע פיצוץ אדיר. "מיד הבנתי כי מדובר בקטיושה. ראינו פטרייה גדולה לאחר הנפילה.
 
מזה חודשים ארוכים שנשמר השקט בגבול ישראל-לבנון. לפני כחצי שנה נפלו שתי קטיושות סמוך לבית בגליל המערבי. שלושה בני אדם נפצעו באורח קל. מאז אותו אירוע חריג, נשמר השקט, כאמור, שהופר היום אחר הצהרים.