יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סנו K – להעיף את המעופפים מהבית!

סנו K – להעיף את המעופפים מהבית!

בקיץ, כשהחלונות פתוחים, היתושים והזבובים מהווים מטרד לא רק בחוץ אלא בבית פנימה... סנו מאפשרת לכם להפטר מהמעופפים בקלות וביעילות עם שני תכשירים מנצחים

איתמר רוזן, י"ד באב תש"ע - 25/07/2010 16:27
סנוK400  - קוטל יתושים וחרקים מעופפים אחרים בזמן הופעתם ומכיל תרכובת חומרים בעלי רעילות נמוכה לבני אדם, מה שמאפשר ריסוס  במטבחים ומקומות אחרים בבית  ללא סיכון גבוה.

סנו K600  - משמיד זבובים, יתושים, עש ומעופפים אחרים ומתייחד בהרכב יבש ובריח נעים המאפשר ריסוס ישיר על בגדים, שמיכות ואף על פריטים שאינם ניתנים לכביסה כמו ריפודים וספרים.

לסנו K600 ריכוז גבוה של חומרים המשתקים את החרק מיידית, לצד תרכובת ייחודית ובלעדית המעניקה לו ריח נעים ומונעת הכתמה של האזור המטופל.

בסנו K600 ניתן להשתמש הן בריסוס בחלל החדר והן כתרסיס שטח על גבי שטיחים, רהיטים, ספרים  ובגדים המיועדים לאחסון למניעת נזקים הנובעים מחרקים כמו העש, החיפושית ודג הכסף.