יום שישי י"ט בשבט תשפ"ב 21/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מכבסים ומתחפשים...

מכבסים ומתחפשים...

התחפושת המושקעת משנה שעברה כבר נראית מזמן כמו עיסה דביקה של לציטין, קקאו והרבה הרבה צבעי מאכל ותרסיסים. מה עושים עכשיו, כשצריך לכבס ולהתחפש? המומחים משיבים

שירות מערכת 'טוג' י' באדר תש"ע - 24/02/2010 23:30
פורים בפתח וההיערכות לחג כוללת הכנת תחפושות לילדים כמיטב המסורת. במסגרת חגיגות הפורים, 'זוכות' התחפושות פעמים רבות לכתמים של יין, שוקולד, צבעים ושאר 'גוונים בישין' לקראת החג, התגייסו מומחי הכביסה של 'אריאל' והעניקו מספר טיפים לכביסת תחפושות:

•    נקטו משנה זהירות - מרבית התחפושות עשויות באופן המאפשר את עמידותן בפני אש, כביסה רגילה של התחפושת יכולה להפחית את עמידותן.
•    התאימו את סוג הפעולה לסוג הבד - רוב התחפושות עשויות מבדים עדינים, כגון: סאטן, גומי, לייקרה וכדומה. מומלץ לכבס את התחפושות ביד או בכביסה עדינה ללא סחיטה בטמפרטורת מים נמוכה.

•    יש לבחור חומר כביסה מתאים שישמור על התחפושת: ל"אריאל" מגוון מוצרים המאפשרים ניקיון מצויין גם בטמפ' נמוכות תוך כדי שמירה על הבגד: אבקת אריאל מספקת את המענה האולטימטיבי לכתמים קשים, אבקת "קולור אנד סטייל" עוזרת לשמור על  צבעי התחפושת, ואריאל ג'ל מתאים במיוחד לבדים עדינים.
Flash 90
  [צלם]

•    לכתמים קשים - ניתן לשפוך ג'ל כביסה של אריאל ישירות על הכתם, להשרות את הבגד למשך שעה במים פושרים ולכבס עם אבקת אריאל.

•    ייבשו את התחפושות בצל - בדי התחפושות עדינים ורגישים מאד. מומלץ לוותר על הייבוש במייבש ולייבשם בתנאי צל. 

•    התחילו בקטן - לפני שאתם מתחילים לטפל בכתם, בדקו בפינה נסתרת של הבד, האם החומר בו אתם משתמשים לא עושה נזק לבגד. בזמן ההסרה, שימו לב שרק אזור הכתם מטופל. אחרת, אתם עלולים לגלות שהחומר המכתים עבר גם למקומות אחרים בתחפושת.

* המידע באדיבות מומחי הכביסה של 'אריאל '