שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

שגריר בית-שמש בכנסת

יו"ר ועדת הכספים נפגש עם ראש העיר וצמרת העירייה, ואמר: בית-שמש קרובה ללבי

י"ב בסיון תשס"ט - 04/06/2009 07:26
"בית שמש קרובה לליבי. כל נושא שבו אוכל לעזור לבית-שמש ולתושביה יהיה זה לי לזכות". כך אמר יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני לראש עיריית בית-שמש הרב משה אבוטבול, בפגישתם בכנסת.
 
הפגישה בין השנים נערכה בהשתתפות סגן ראש העיר הרב שמואל גרינברג, הממונה על התכנון והבניה בעירייה הרב משה מונטג, מנכ"ל העירייה עו"ד מתי חותה, גזבר העירייה אריה ברדוגו ומנהל המחלקה המוניציפאלית של "דגל התורה", הרב מנחם שפירא.
 
פגישה זו היא הראשונה מאז נכנס הרב גפני לתפקידו כיו"ר ועדת הכספים, וראש עיריית בית-שמש הביע בפניו את התקווה כי יהיה לעזור לצרכיה של העיר המתפתחת.
 
במהלך הפגישה הועלו מספר נושאים חשובים ביותר לבית-שמש, כמו סיוע משרדי ממשלה, פיתוח אזורי התעשייה, וסיוע לבניית מוסדות חינוך חדשים עבור אלפי תלמידים בעיר שעדיין לומדים בקרוואנים.
 
ח"כ הרב גפני אמר לראש העיר, כי הנושאים שהועלו, כל אחד מהם כבד משקל, אך הוא יעשה הכל כדי לסייע לבית-שמש. "פריחתה של בית-שמש והרחבת גבולותיה קרובים לליבי, ולכך אתם יכולים לראות בי כ'שגריר' של בית-שמש בכנסת בכלל ובועדת הכספים בפרט". דברי חה"כ גפני.