יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

רשת המזון "פשוט זול" הגיעה לבית שמש

טקס הפתיחה וקביעת המזוזות נערך בהשתתפות רב העיר, ראש העיר ואורחים נוספים

אבי משה ד' בסיון תשס"ט - 27/05/2009 11:33
בשבוע שעבר נפתח בעיר בית-שמש סניף של רשת המזון החרדית הזולה "פשוט זול" בעיר. הרשת הפכה לחלוצה בתחומה כשהצליחה להוזיל משמעותית את מחיר סל המזון של המשפחה החרדית. רשת פשוט זול מפעילה סניף גדול נוסף בירושלים.
 
בטקס הפתיחה וקביעת המזוזות שנערך בשבוע שעבר במעמד רב העיר הרה"ג רבי שמעון ביטון, ראש העיר הרב משה אבוטבול, מחזיק תיק תכנון ובנייה הרב משה מונטג וחברי מועצה רבים, הובעה הערכה רבה להנהלת הרשת שקבעה את משכנה בעיר.
 
רב העיר בירך את מנהלי הרשת על העזרה הכלכלית לתושבים. ראש העיר הרב משה אבוטבול ציין בדבריו את הפוטנציאל העסקי הטמון בעיר, וצירף את ברכתו לשגשוגה של הרשת לרווחת תושבי העיר כולה. מנהלי הרשת הבטיחו להמשיך ולדאוג ככל הניתן לרמת מחירים הנמוכה ביותר בשוק, כמיטב המסורת של "פשוט זול".