יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

עיריית בית שמש מתמקצעת

יום עיון למנהלי האגפים בעיריית בית שמש נערך בקיבוץ חפץ חיים. יועצים בכירים הרצו על דרכי שיפור השירות לתושב וראש העיר הביא את משנתו

ברוך בלוי, כ"ח באייר תש"ע - 12/05/2010 16:49

במסגרת מדיניות שיפור השירות לתושב, עליה הכריז ראש העיר משה אבוטבול, ערכה העירייה יום עיון למנהלי האגפים וחברי מועצת העיר. יום העיון נערך בשיתוף מפע"מ השרון שע"י משרד הפנים והתקיים בקיבוץ חפץ חיים.

במהלך היום, שמעו הנוכחים הרצאות מפי אנשי מקצוע בכירים. מר מתי אלפר, יועץ שיווק בכיר, מסר הרצאה בנושא "פשוט לתת שרות – בין הרצוי למצוי בעיר זורחת". יורם שליאר, פסיכולוג ויועץ ארגוני, הרצה על "דפוסים אישיים בניהול ומנהיגות:  מודל 'הפעלה והובלה', העצמת מנהלים בשגרה ובשעת לחץ ומשבר".

ראש העיר משה אבוטבול מסר את משנתו לשיפור דרסטי ברמת השרות הניתן לתושב, וכי למרות שהיו חילופי שלטון בעירייה, הנחייתו הייתה לא לבדוק בציציותיו של איש, אלא לתת לכל העובדים את האפשרות להמשיך לשרת את ציבור התושבים, אך עם זאת חשוב להדגיש כי על ציבור העובדים לדעת כי בניין העירייה הוא לא מקום עבודה אלא מקום שעובדים בו, והציבור כולו מחכה לראות את הבשורה שיוצאת מבניין העירייה.

בדבריו בפני מנהלי האגפים הזכיר ראש העיר, כי כעירייה שאמורה בראש ובראשונה לשרת את ציבור התושבים, עלינו ללמוד דברים טובים מכל מקום, ואם בעולם העסקי מקובל להכין תוכניות רב שנתיות עם יעדים ברורים ורף הישגים מוסכם, כך גם בתוכניות העירייה עלינו ללמוד מכך, ולהכין תוכניות מסודרת לארבעת השנים הבאות.

משתתפי הכינוס הביעו את שביעות רצונם מאיכות ההרצאות והתועלת הרבה היוצאת ממפגש זה, וביקשו ללמוד עוד ולהשתלם בשיטות השרות העדכניות, ע"פ המודלים המתקדמים הנהוגים כיום בחברות עסקיות, ואכן הנהלת העירייה ומפע"ם הודיעו כי יענו לבקשה, וכי השתלמויות אלו יערכו מספר פעמים בשנה.