יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

אלעד: "נהרוס גם מבני קדושה"

"נאכוף את החוק גם נגד בנייה בלתי-חוקית ב'איצטלא דקדושה'" - עיריית אלעד מודיעה כי בכוונתה להחמיר את הפיקוח על בנייה בלתי-חוקית ועל השתלטות על שטחי ציבור שלא כחוק. בית כנסת? אין תעודת ביטוח

אהרן שיין, ח' באייר תש"ע - 22/04/2010 10:43
 לא נאפשר בנייה בלתי-חוקית אפילו ב"איצטלה דקדושה". עיריית אלעד מתרה בתושבי העיר כי היא תמנע כל פעילות הקשורה בבנייה בלתי-חוקית ובתפיסת שטחי ציבור, גם כזו שהיא ב"איצטלא דקדושה", כדברי העירייה.

העירייה מודיעה כי יוחמר הפיקוח על בנייה בלתי חוקית בעיר, ובפרט בנייה על גבי שטחי ציבור. מחלקת הפיקוח לא תאפשר גידור והשתלטות על שטחי ציבור ולא תאפשר הקמת והצבת מבנים על גבי קרקע מיועדת ללא אישור.

"רק באחרונה פרסמנו 'נוהל הקצאת קרקעות' ואנו מתכוונים לתת מענה לצרכים של קהילה וקהילה, לא נסכים עם פעילות פיראטית של אף אחד. מי שזקוק להקצאת שטח, יפנה בצינורות המקובלים ולא יפעל על דעת עצמו ללא אישור. אנחנו נסכל כל כוונה לפעול בניגוד לחוק" נאמר בהודעת העירייה.

בעירית אלעד מסבירים כי דברים אלו באים בעקבות אירועים שהתרחשו לאחרונה בעיר, ביניהם הקמת גדר על שטח ציבורי ללא אישור ויציקת משטח בטון על גבי שטח שמיועד לפעילות מסחרית.