יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

גנבי חול נתפסו על חם ביבנה

לאחר מעקב שנמשך כחצי שנה, עצרו פקחי המינהל האזרחי והמשטרה הירוקה, גנבי חול שביצעו כרייה לא חוקית בשכונה הירוקה ביבנה

יהודה שפיגל, כ"ד באדר תש"ע - 10/03/2010 13:37

פקחי מינהל מקרקעי ישראל והסיירת הירוקה בשיתוף משטרת ישראל – זרוע המקרקעין של היחידה הכלכלית, הצליחו בראשית השבוע לתפוס גנבי חול שביצעו כרייה לא חוקית  ב"שכונה הירוקה" ביבנה. 


הגנבים נתפסו לאחר פעילות מודיעינית מאומצת ומשולבת של המינהל הסיירת הירוקה והמשטרה שארכה כחצי שנה וכללה מעקבים, תצפיות ותיעוד סמוי של עבירות הכרייה הלא חוקית וגניבות החול.
                                
ביום א' השבוע,  בשעה 6:30 בבוקר, זיהתה התצפית המשטרתית שופל כתום, משאית עם נגרר וגיפ' אשר ביצעו כרייה לא חוקית באתר הנצפה. 
      
התצפית כיוונה את הכוחות לשטח לאחר שהמשאית הועמסה בחול ויצאה מהאתר. 


המשטרה בליווי מפקחי המינהל  והסיירת נכנסו לשטח, עצרו את הכלים והאנשים המעורבים בפעילות הלא חוקית. שלושת הכלים הוחרמו ונלקחו על ידי המשטרה.


נהג השופל, נהג המשאית ונהג הגיפ'- הרוח החיה של הפעילות הלא חוקית- נעצרו ונלקחו לחקירה במשרדי היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית.   


בפעולה השתתפו מפקחי המינהל,  פקחי הסיירת הירוקה וכן כוחות משטרה מזרוע המקרקעין של היחידה  הכלכלית שהיו האחראים לביצוע הפעילות לתפיסת העבריינים.


מלשכת מנהל מקרקעי ישראל נמסר, כי הפעילויות למניעת כרייה בלתי חוקית וגניבות חול באזור יבנה ובן זכאי, אזורים הידועים בעבירות מסוג זה, ימשכו בנחישות ע"י כל גורמי אכיפת החוק.