יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

תושבי בית שמש? נוסעים בתח"צ?

יו"ר ועדת תחבורה ותנועה ר' שמואל גרינברג פנה לראשי חברות אגד וסופרבוס כדי שיתגברו את הקווים מבית שמש לריכוזים החרדיים בימי הפורים - דרישתו נענתה

ראובן שטיין, ט' באדר תש"ע - 23/02/2010 18:59
בלשכתו של סגן ראש העיר ויו"ר ועדת תחבורה ותנועה, ר' שמואל גרינברג, מתקבלים מידי יום עשרות פניות בנושאי תחבורה, וכן בעיות הקשורות לתפקוד היומיומי בנסיעות בתחבורה הציבורית.

בלשכה מציינים כי קיים שיתוף פעולה מלא עם כל חברות התחבורה הציבורית, ונעשים מאמצים על מנת לשפר ולקדם ככל האפשר את נושא התחבורה הציבורית בבית שמש.

לקראת ימי הפורים פנה גרינברג לראשי אגד בבקשה לתגבר את הנסיעות בימי הפורים כדי לתת מענה הולם לצורך האדיר של המשפחות בימים אלו. לאור פנייתו חברת אגד תפעל למענה לביקוש הרב ותציב כמות אוטובוסים גדולה מהרגיל בימי הפורים.

ביום א', פורים דפרזים, יתוגברו קווי אגד 497 בית שמש-בני ברק ו454 בית שמש-אשדוד בצורה משמעותית, כאשר קו 497 יהיה על בסיס מסלול מקוצר בתוככי העיר בני ברק מפאת העומס הרב הקיים בכבישי בני ברק ביום הפורים. כמו כן, ביום ב', פורים דמוקפין, יתוגבר קו 418, בית שמש-ירושלים.

בנוסף, יחולו שינויים בזמני הנסיעות ביום הפורים בקו 335 בית שמש-מודיעין עילית. השינויים יהיו כפי המתפרסם במודעות מטעם חברת סופרבוס ויהיו נסיעות אך ורק בשעות אלו, בסביבות השעה 14:00 ו-19:30 שהם הזמנים הנדרשים להגיע לסעודות פורים וחזרה מהם.