יום שלישי ב' בתשרי תשפ"ג 27/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

שדרוגים באגף הגביה של העירייה

לקראת גביית 'ארנונה 2010' הוחלט בעיריית בית שמש על צעדי ייעול, בהם שינויים ושיפורים באגף הגביה

ראובן שטיין כ"ז בשבט תש"ע - 11/02/2010 07:23
בשורה מרעננת לתושבי בית שמש: במסגרת שינוי סדרי העדיפויות בעיריית בית שמש, ועל פי הנחיותיו של ראש העיר ר' משה אבוטבול לשיפור השירות לתושב, הוכנסו שינויים ושיפורים משמעותיים באגף הגביה כחלק מהערכות לגביית 'ארנונה 2010'.

לראשונה בבית שמש, ניתן להגיש בקשות להנחה גם על שנים עברו, רטרואקטיבית, וגם אלו אשר נותרו חייבים על שנים קודמות, יוכלו לקבל הנחה.

בנוסף, השתנתה מדיניות העירייה כלפי התושבים מבקשי ההנחות.

בין היתר, הוסרו שורה של סעיפים נוקשים אשר גרמו לפסילת בקשות רבות, טפסי הבקשות פושטו באופן השווה לכל נפש, הופק עלון מידע מפורט לטובת התושב ופקידי האגף עברו השתלמויות מיוחדות לשיפור השירות בעבודה מול המגזר החרדי.

"לאחר שנים רבות שאני מלווה ומרכז את הבקשות להנחה בארנונה בעירייה", אומר ר' דוד ויינר מחזיק תיק הכספים והממונה על אגף הגביה, "ולאור היכרותי היטב את הסעיפים השונים והבירוקרטיה הרבה שהייתה קיימת בתחום, הצלחנו כעת לתקן פגמים רבים ולסייע לציבור האברכים".

עוד הוסיף כי, "גם קופת העירייה נשכרת, היות ובכך נגדיל את אחוזי הגבייה מאותם משפחות אשר בקשתם נפסלה ולא הייתה להם האפשרות לעמוד בתשלומים הגבוהים".
 1. 1. כל הכבוד [לל"ת]
  יוסף 11/02/2010 13:17