יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

בית-שמש: תחנות אוטובוס חדשות

14 תחנות הוצבו בשכונות העיר, במימון משרד התחבורה, העירייה וסופרבוס

אבי משה י"ד בכסלו תש"ע - 01/12/2009 16:57
בעיר בית-שמש הוצבו השבוע 14 תחנות אוטובוס חדשות ברחבי השכונות. סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה, ר' שמואל גרינברג, מסר ל"אתרוג" כי הסככות הוצבו בעקבות פניות רבות של תושבים, אודות המחסור בסככות המתנה, וכי בתקופה הקרובה יוצבו תחנות נוספות.
 
יצוין, כי בעקבות פעילות של גרינברג, אישר משרד התחבורה את מחצית המימון של 14 הסככות החדשות, כאשר עיריית בית-שמש מימנה 25% מעלות התחנות, וסכום דומה מימנה חברת סופרבוס.
 
כאמור, השבוע הוצבו התחנות בכל שכונות העיר, לקראת החורף הקרב ובא, על-מנת להקל על ציבור הממתינים בתחנות האוטובוס.
 
קודם להגעת התחנות נערך סיור בהשתתפות סגן ראש העיר ר' שמואל גרינברג, מנהל אגף שפ"ע שאול פוקס, יעל היימן אדריכלית העיר, תמר בר ישי מדור תנועה, צחי נווה מנהל סופרבוס סניף בית שמש ואייל אהרוני ממשרד התחבורה. גרינברג מדגיש, כי כל התחנות עומדות בדרישות החוק המאפשרות נגישות לנכים.
 
לדברי סגן ראש העיר ר' שמואל גרינברג, התחנות שהוצבו השבוע עדיין אינן נותנות כיסוי מלא וישנם מוקדים נוספים שעדיין לא קיבלו מענה. נמסר, כי משרד התחבורה יוסיף תקציב לפרויקט זה בשנת 2010, ובעז"ה בחודשים הקרובים יוצבו תחנות נוספות לרווחת ציבור הנוסעים.