שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

הירידה לשטח של ח"כי ש"ס תחל בבית-שמש

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ערך ביקור מקדים בלשכת ראש העיר ר' משה אבוטבול

אבי משה כ"ב בחשון תש"ע - 09/11/2009 17:49
"בית שמש תהיה הראשונה בסדרה במבצע 'יורדים לשטח' של תנועת ש"ס", כך הודיע ח"כ ר' אברהם מיכאלי יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, בביקור שערך השבוע בלשכתו של ראש עיריית בית שמש ר' משה אבוטבול.
 
בסיעת ש"ס בכנסת הוחלט לאחרונה להפעיל מוקדי קבלת קהל על מפת הארץ, כששרי התנועה ונציגיה בכנסת ירדו לשטח ויקיימו קבלת קהל בכל עיר ועירייה.
 
ח"כ מיכאלי, כיו"ר סיעת ש"ס, אמון על השקת המבצע החדש, ביקר בבית-שמש והודיע לראש העיר ר' משה אבוטבול, כי בית-שמש תהיה הראשונה בסדרה, ומסגרת קבלת הקהל של נציגי התנועה תחל בעיר.
 
ראש עיריית בית-שמש ר' משה אבוטבול, הציג בפני האורח, את הנתונים המרכזיים של העיר, את תוכניות הבינוי החדשות, כמו זירוז פיתוח אזורי תעשייה חדשים בעיר. אבוטבול אף הציג בפני האורח את הצרכים המיוחדים של העיר, וביקש ממנו להפעיל את השפעתו הרבה, להשגת מקורות תקציב נוספים לקופת העירייה.
 
האורח, ח"כ מיכאלי, אמר כי הוא מופתע לשמוע על ההתפתחות המואצת של בית-שמש, דבר שכמעט אין לו אח ורע, ולכך יפעיל את השפעתו כדי לקדם את ענייניה של העיר.
 
"בית שמש יכולה לשמש דוגמא לערים אחרות, כיצד בונים עיר מתפתחת, ולכך לכבוד הוא לי לשמש כשגרירה של העיר בכנסת", סיים ח"כ ר' אברהם מיכאלי את דבריו.