יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

המשטרה מתגברת את כוחותיה באלעד

ראש העיר וסגניו נפגשו עם נציגי המשטרה בעקבות מקרה נוסף של תקיפת אברך בעיר

משה שוורץ י"ט בחשון תש"ע - 06/11/2009 06:43
בעקבות מקרה התקיפה שאירע באלעד בשבת שעברה, במהלכו הותקף אברך כשהלך ברחובות העיר, פנה ראש עיריית אלעד, ר' יצחק עידן, לסגן-ניצב ירון קלדס, מפקד משטרת ראש העין, בדרישה לנקוט בצעדים תקיפים נגד התופעה בטרם תתפשט, וכדי לחסל את התופעה החמורה והבלתי נסבלת הזאת, ולאפשר לאנשים לצעוד ברחוב, מבלי לחשוש.
 
עידן זימן את צוות הפיקוד הבכיר ללשכתו כדי לדון בנושא ובדרכי הטיפול בו. בפגישה הציגו קציני המשטרה את דרכי הפעולה, והדגישו כי בכוונתם לחסל את התופעה מהשורש בטרם תתפשט, מה גם שנושא הביטחון והסדר ברחובות הינו תחום משטרתי מובהק.
 
נציגי המשטרה, הדגישו כי המשטרה מוכנה להשקיע כוחות ואמצעים לטיפול בתחום, וכבר בימים אלו ישנם סיורים גלויים וסמויים ותגבור של מערך בילוש נוער של משטרת ראש העין בעיר אלעד. אך, בראש ובראשונה, על תושבים שנפגעו מהצעירים להגיש תלונה במשטרה, כדי שהיא תוכל לפתוח בחקירות ובהליכים. והוסיפו כי יגבירו את הנוכחות המשטרתית באזורים השונים של העיר.
 
רפ"ק משה שחר ציין לחיוב את העובדה שבעיר אלעד כמעט ואין עבירות רכוש ביחס לערים אחרות, וכי אלעד נמצאת בתחתית הרשימה בנושא זה. עידן הודה לנציגי המשטרה על שיתוף הפעולה ההדוק, בתקווה שלא נצטרך.
 
בעירייה מציינים, כי ראש העיר ר' יצחק עידן פועל רבות למען הנוער בעיר אלעד, בשיתוף עם מנהלי המחלקות, והטיפול במקרים מסוג זה הם בכמה אופנים, כגון מדרשת אורי וישעי שמופעלת ע"י היחידה לקידום נוער של העירייה והרב יחיקם גמליאל, בה זוכים הבחורים ללמוד מידי יום וכן לפעילויות שונות ומגוונות. ראש העירייה ר' יצחק עידן אף מקפיד לבקר במדרשה ולמסור שם שיעורים ושיחות. כמו"כ היחידה לקידום נוער פועלת על-מנת לטפל בנוער בתחומי לימודים מקצועיים והדרכה.
  []
  []