שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

"לטפל בנערים המשוטטים בלילות"

כך ביקשו נציגי "דגל התורה" בעירייה ממפקדה החדש של משטרת בית-שמש

אבי משה ד' באלול תשס"ט - 24/08/2009 07:59
בעקבות כניסתו לתפקיד של סנ"צ קובי כהן, כמפקד משטרת בית-שמש התקיימה פגישת היכרות וישיבת עבודה של נציגי "דגל התורה" בעיריית בית-שמש – סגן ראש העיר הרב שמואל גרינברג וחבר מועצת העיר הממונה על התכנון והבניה הרב משה מונטג, עם מפקד משטרת בית שמש החדש סנ"צ קובי כהן וסגנו רב-פקד גבי ברקת.
 
נציגי "דגל התורה" הציגו סקירה ממצה על תושבי העיר החרדים, מערכת החינוך במגזר החרדי והבניה ברמת בית-שמש.
 
גרינברג ומונטג הציגו בפני מפקדי המשטרה את בעיית הנוער המשוטט בלילות שבת בפארקים בשכונות העיר, ושלמרות הניסיונות הרבים, עדיין לא נפתרה הבעיה. סוכם, כי משטרת בית שמש תיפגש עם נציגי דגל התורה, יחד עם רבני העיר, כדי לעמוד מקרוב על הבעיות והצרכים.
 
מפקד משטרת בית שמש העלה את חשיבות שיתוף הפעולה בין העירייה למשטרה וביקש מהנציגים להמשיך את שיתוף הפעולה הטוב בין הצדדים.
 
בפגישה הודגש הצורך למזער את תופעת השוהים בלתי חוקיים, שבעקבות היקף הבניה בפרויקטים השונים בעיר, במיוחד ברמת בית שמש א' וב', סובלת העיר מאותם שב"חים. כמו כן הועלה נושא תגבור כוח שיטור ברחבי העיר, כדי למגר את תופעת הפריצות לבתים ונוכחות שיטור במוקדים המועדים לפורענות.
 
בסיומה של הפגישה בירכו נציגי דגל התורה את המפקד החדש של משטרת בית שמש וסגנו, עם כניסתם לתפקיד החדש, ואיחלו להם הצלחה מרובה בתפקידם החדש.

מפקדי המשטרה בפגישה בלשכת סגן ראש העיר