יום חמישי כ"ה באייר תשפ"ב 26/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

פעילויות לבין הזמנים בבית שמש

אגף ח"ן חרדי בעירייה מפיק אירועים מיוחדים לתושבי העיר בימי בין הזמנים

אבי משה י"ט באב תשס"ט - 09/08/2009 11:30
אגף ח"ן חרדי בעיריית בית-שמש הפיק פעילויות ותכניות ייחודיות ומרשימות לבין הזמנים. באירועים נוטלים חלק אלפים רבים מתושבי העיר.
 
הרב שמואל גרינברג סגן ראש העיר מחזיק תיק חינוך וח"ן חרדי, מציין, כי הופקו פעולות מיוחדות ואירועים לילדים ומשפחות למשך ימי בין הזמנים.
 
במשך שלשת השבועות, מתשעה באב ועד לר"ח אלול, ייהנו התושבים משלל פעילויות בהם, נסיעות לצפון, נסיעות לפארקים ברחבי הארץ בהם פארק המים חפץ חיים ועוד אירועים רבים, בהם גם מופעים לנשים ונערות. 
 
בשבוע האחרון של בין הזמנים מתוכנן לונה פארק עם מתקני ענק, אשר יובאו במיוחד לעיר בית-שמש למשך שלשה ימים. הלונה פארק יפעל מהשעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בערב, בהפרדה מלאה בין בנים ובנות.
 
אגף ח"ן חרדי מסבסד את הפעילויות הללו ומחיר כניסה לפעילויות השונות יהיה מוזל במיוחד. לונה פארק נוסף מתקיים בשכונת חפציבה לרווחת תושבי השכונה.
 1. 1. כל הכבוד לשמוליק
  שלמה 09/08/2009 21:55
  מביא הרבה כבוד לבית שמש