יום חמישי כ"ח בכסלו תשפ"ב 02/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מהשבוע: אוטובוס מבית-שמש לחוף אשדוד

הקו, 454, יסע ישירות לחוף הים, ללא מעבר בשכונות העיר אשדוד

אבי משה ח' בתמוז תשס"ט - 30/06/2009 18:48
בהמשך לפעילות מאומצת של סגן ראש עיריית בית-שמש, הרב שמואל גרינברג, ולאחר שניתן הכשר לחוף הנפרד באשדוד, יחל לפעול מיום שישי הקרוב, י"א בתמוז, קו 454 ישיר מבית-שמש לחוף הים באשדוד, ללא כניסה לתוך השכונות באשדוד.
 
הקו יפעל במסלול הרגיל בתחנות בית-שמש ללא כניסה לרחובות ריב"ל ריב"ז ישירות לים. יציאה מבית-שמש בימי שישי בשעה 12:15, חזרה מחוף הים בשעה 16:30.
 
הרב גרינברג הודה לר' יצחק רודיך יועץ מגזר חרדי באגד ולמנהל סניף אגד בבית-שמש, יואל פרץ, על המאמצים שהושקעו על ידם לאשר את הנסיעה ולהוציאה אל הפועל כבר מיום שישי הקרוב.