יום חמישי כ"ח בכסלו תשפ"ב 02/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

אגד מרחיב את זמינות המידע לנוסע החרדי

לוח-זמנים מעודכן במתכונת חוברת כיס לתושבי השכונות החרדיות בבית-שמש

אבי משה כ"ט בסיון תשס"ט - 21/06/2009 17:23
אגד מרחיב את זמינות המידע לנוסע החרדי והחל בהפקת והפצת זמני הנסיעות במהדורת לוח כיס.
 
בימים אלה הופץ לוח הזמנים המעודכן לתושבי השכונות החרדיות בבית-שמש. לוח הכיס כולל את זמני הנסיעות בקווי הייעודיים של בית שמש – ירושלים – בני ברק – אשדוד (417, 418, 497, 454) בכל ימות השבוע, כולל ימי שישי ומוצאי שבת. כן נכלל בחוברת מידע חשוב על פעילות מוקד אבידות ומציאות בבית שמש, מידע על מוקד השירות הארצי של אגד וכן מידע עדכני על מחירי הנסיעה וזמני סיום ותחילת השירות בימי ו' ומוצ"ש.
 
אגד מפעיל מערך תחבורה סדיר במספר קווי שירות מהשכונות החרדיות בבית-שמש לריכוזים החרדיים ירושלים, בני-ברק ואשדוד, בשני הכיוונים. בקווי השירות של ירושלים – בית-שמש (417-418) מופעלים כ-200 נסיעות הלוך וחזור בכל יום. בקווי השירות לבני-ברק וחזור (קו 497) מופעלים עשרות נסיעות יומיומיות וכן נסיעות רבות בקו אשדוד (454), זאת לצד תגבורים ונסיעות כפולות בעת הצורך. 
 
יוסי צ'צ'קס, מנהל אגד ירושלים אמר, כי העמידה בלוח הזמנים זהו לב-ליבו של שרות יעיל בחברה המספקת שרותי תחבורה ציבורית. אי עמידה בלוח הזמנים המתוכנן, עליו עמלים באגף התנועה של אגד, משבש את תוכניות העבודה של הנהגים ושיבוץ האוטובוסים. "המציאות התחבורתית בישראל, בייחוד באזור ירושלים ובמקומות בהם מתבצעות עבודות תשתית, גורמת לכך, שלעיתים נהג האוטובוס אינו יכול לעמוד בלוח הזמנים בגלל נסיבות תנועתיות שאינן תלויות בו, מאחר באיסוף הנוסעים והדבר גורם לעוגמת נפש ולאי נוחות רבה, הן לאגד והן לציבור הנוסעים. באגד נותנים עדיפות עליונה לעמידה בלוח הזמנים ורואים בכך משימה עליונה", אמר מנהל אגד ירושלים, שאזור בית-שמש באחריותו.
 
"אגד כנותן שרות משקיע את מירב המאמצים והאמצעים העומדים לרשותו כדי לפתח את השירות בבית שמש לציבור המשתמשים בתחבורה הציבורית", כתב יואל פרץ, מנהל אגד סניף בית-שמש, בדברי הפתיחה לחוברת לוח הזמנים. "אנו מודעים לכך, שתושבי הקריות החרדיות בבית שמש הם משתמשים משמעותיים בשרותי התחבורה הציבורית ולא נחסוך בכל מאמץ כדי לתת להם את השרות היעיל ביותר".
 
אייל יחיאל, מנהל אגף השיווק של אגד אמר כי "במקביל להפקת החוברת הייחודית לקווי בית שמש, ממשיכים באגד לבחון את האפשרות להרחבת היוזמה גם לערים נוספות ברחבי הארץ".