יום שישי י"ג בתמוז תשפ"ד 19/07/2024
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

כלכלה

הריבית משתנה, אל תהיה פראייר

יכול להיות שאחוזי הריבית ירדו לטובתכם, ואתם ממשיכים לשלם את הריבית הגבוהה, כי כך היא היתה כשרכשתם את 'הבקתה' שלכם. מה צריך לעשות? פשוט מאד

איתן פריד, ה' באלול תש"ע - 15/08/2010 14:43

במקרה שיש לכם משכנתא, אסור לכם להירדם על המשמר: הריבית בשוק משתנה באופן תמידי, ורק מי שלא עומד על המשמר יכול לצאת נפסד. כל שעליכם לעשות הוא: לבצע 'בדיקה כפולה', ולבדוק כל הזמן אם לא הגיע הזמן למחזר את המשכנתא ולקבל ריבית מועדפת ותנאים אטרקטיביים יותר.

במפגש עם עיתונאי כלכלה חרדיים שהתקיים עם סיום השבוע שעבר (ה') ברמת גן, הציגה חברת 'פריים משכנתאות' החרדית, מוצר חדש בתחום המשכנתאות – "הבדיקה הכפולה". החברה פועלת בב"ב ומתעתדת לפתוח בקרוב נציגויות נוספות בירושלים ובאזורים נוספים.

שמואל קיסטר, מנכ"ל פריים משכנתאות אומר כי האחריות שמגלה החברה כלפי לקוחותיה, אינה מסתכמת בסיוע בקבלת משכנתא זריזה ובתנאים נוחים. "אנו מבצעים מעקב רציני במהלך שנות הפירעון על מנת להוזיל את תשלומי ההלוואות, כל אימת שמחירי הריבית יורדים וניתן למחזר את ההלוואה", מסביר קיסטר.

תחת הסיסמה "מומחים במשכנתאות חכמות", מעניקה החברה ללקוחותיה שירות נוסף: מומחי 'פריים משכנתאות' יבדקו את גובה הריבית ופרמטרים נוספים גם בעת נטילת המשכנתא וגם כעבור שלוש שנים בזמן שיבחר הלווה ויציעו מסלול חלופי שנועד כאמור להוזיל את תשלומי המשכנתא.

אל תהיו פראיירים. תבדקו